K. Raikkonenas į „Renault“ nesiruošia (53)

K. Raikkonenas į „Renault“ nesiruošia
logo 2010 Spalio 06 d. 11:49, Citroen / McKlein
Kimi Raikkonenas paneigė kalbas apie savo grįžimą į „Formulę-1“ pilotuojant „Renault“ bolidą. Be to, suomis išreiškė nepasitenkinimą šios komandos viešais veiksmais ir leido suprasti, kad tai viso labo buvo prancūzų ekipos rinkodaros triukai.
Kiek anksčiau „Renault“ vadovas Ericas Boullier minėjo, kad K. Raikkonenas pats kreipėsi į ekipą dėl atstovavimo jai 2011 m. Jis net norėjo susitikti su sportininku asmeniškai, norėdamas įsitikinti jo motyvacija.
Tačiau net neprasidėjus jokioms kalboms ar deryboms, Raikkonenas aiškiai pasakė, kad nesidomi „Renault“ ir liko nepatenkintas šios komandos veiksmais.
„Esu labai nuliūdęs dėl to, kaip jie išnaudojo mano vardą savo rinkodaros tikslais“, - pareiškė suomis leidiniui „Turun Sanomat“.
„Niekuomet rimtai nesvarsčiau galimybės lenktyniauti „Renault“ ir galiu užtikrinti jus, kad esu 100 % tikras nevairuosiąs „Renault“ kitame sezone.“
Dabar beveik aišku, kad ir kitame sezone vieną iš geltonų bolidų pilotuos Vitalijus Petrovas.


Komentarai (53)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
sleepy
| 10/08 10:36 Atsakyti
bmwfun> Massa imdavo podiumus sezono pradzioje, poto ferrari koncentravosi i siu metu bolido kurima, ko pasekoje ferrari pajegumo santykis lyginant su top komandom tikrai pasikeite i blogaja puse. Gal prisiminkim Belgija kur fizikas paeme antra vieta su FI, poto persedo i ferus ir nuo raikio gaudavo 1+sekundes ir dar prasileisdavo sutila? Tu metu feras buvo tragiskas.
Raymond> Atsakymas paprastas - $$$Santander$$$. Ferai turejo kazka ismesti, o kas buna jei Alonso lenktyniauja komandoj su kietu priesininku mes jau matem 2007.
Ramzes> Kaip kibiras perejes i visiskai kitos klases cempionata ir pirmais metais vaziuoja labai greitai, tik maiso nestabilumas. Kazkodel visi ekspertai net nustebe, kad Kimis pasirode geriau nei tiketasi. Is visu f-1 lenktynininku kurie buvo pereje i WRC jis atrodo geriausiai.
Ramzes
| 10/08 04:08 Atsakyti
Karoce Raikio formuleje nera, o yra Petrovas, Raikis jau savo parode, tegul dabar dauzhosi rally lenktynese, kaip kibiras jis ten. Petrovas dar savo neparode, tik pirmas sezonas ir jums hateriams dar nosi nushlos.
livasi1
| 10/07 21:34 Atsakyti
malcov>> Iš vienos pusės taip, iš kitos ne, nes jis su praitų metų ferrariu IMDAVO PODIUMUS. Su praitu metu ferrariu imdavo podiumus ,bet praitu metu ferraris du nesulyginami dalikai su BIEDNA RENUSKE.
Raymond
| 10/07 20:01 Atsakyti
buzz> jeigu jis toks krutas ir nepakartojamas lenktynininkas, uz visus geriausias, vaziaves geriausioje komandoje... kodel jo atsisake geriausia komanda? nes tikri profesionalai (Ferrariai, kurie geriausias uz visus pasaulyje nusimano apie formule) zinojo kad jis NIEKO daugiau NIEKADA nelaimes...
bmwfun> pritariu, jam tikrai tokia ateitis grestu, o gal ir dar blogiau...
bmwfun
| 10/07 18:28 Atsakyti
Imdavo Kimi podiumus, kai jau Massa buvo out. Iki to gaudavo nuo jo kaip vaikas. O dabar palyginkime Massa su Alonso? Kuom tas Kimis toks super? Debiutiniame sezone uz ji, toki supertalenta, Heidfeldas vaziavo geriau, nors yra laikomas tik vidutinioku. Turbut KR, jei ateitu 2011,vaziuotu panasiai kaip MS symet, gal to ir bijo.
malcov
| 10/07 13:39 Atsakyti
livasi1>> Kimiui tik sapnuot 5-6 pozicijas su "gelda" važiuojant? Iš vienos pusės taip, iš kitos ne, nes jis su praitų metų ferrariu IMDAVO PODIUMUS. Neverta net komentuot, pila visokie rusai ar šiaip neturintys ką veikti ant Kimio ale motyvacijos truko, ale petrovs jau geresnis už jį, anam tik citrinas daužyt... Išeikit i lauką geriau, ar jau smegenis perpūtė?
buzz
| 10/07 13:05 Atsakyti
Raymond> jei būtm domėjęsis formule bent prieš metus, dar turėtum prisiminti, kokiomis aplinkybėmis Kimis paliko F-1, ir dabar jis ne bilijardą kišenėse stumdo.
Raymond
| 10/07 10:36 Atsakyti
Sleepy> kaip tik ir patvirtinai mano zodzius, krepsinyje vyrai pralaimejo JAV, susikaupe ir velniu atlauze Serbams o ne perejo i kazkoki kitoki sporta. Sportas, pralaimejai tai kovok toliau, o jis ka padare, jam kaip matot nebeidomu... ot erelis atsirado... Net Shumacheriui po tiek titulu pasidare idomu..
sleepy
| 10/07 09:49 Atsakyti
Raymond> Ka tu cia nusipezi? Sportas is to ir susideda, visiems pasitaiko blogu dienu, nuo to priklauso sportininko profesionalumas. Jei LT rinktine pusfinali pries jav butu sulosus kaip pries argentina tokia forma ir pakrautu jiems, tai aiskintum kad lietuva neverta aukso medalio, nes tiesiog sulose labai geras rungtynes, o jav atvirksciai? blemba cia gi sportas, visi turi visada galimybiu, panasiai kaip kortose, tavo tikslas palikti tu galimybiu priesininkui kuo maziau ;), jei nesugebi tai tavo bedos.
Raymond
| 10/07 08:54 Atsakyti
neonas> as rasiau kad per fuksa gavo, buvau ir esu Ferrari fanas, bet jis Championo titula gavo tik todel, kad Hamiltonas pasistenge nuvaziuoti blogiausias savo gyvenimo lenktynes.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas