K. Raikkonenas išlieka nepatenkintas bolidu (34)

K. Raikkonenas išlieka nepatenkintas bolidu
logo 2014 Balandžio 04 d. 22:35, Ferrari
Kimi Raikkonenas ir toliau lieka nepatenkintas „Ferrari“ bolidu.
Po nelengvų pirmų dviejų šių metų F-1 sezono lenktynių suomiui sunkiai sekėsi ir šiandien Bahreine vykusiose antrose laisvosiose treniruotėse, kuriose sportininkas liko tik keturioliktas. „Ferrari“ pilotas nuo komandos draugo Fernando Alonso atsiliko sekunde.
„Tai buvo sunki diena. Nesijaučiau patogiai bolide abiejų treniruočių metu“, – pasakojo „Ferrari“ pilotas K. Raikkonenas.
„Pirmoje treniruotėje ketvirtame posūkyje pažeidžiau bolido dugną, tad buvau priverstas grįžti į garažą. Komanda puikiai padirbėjo, kadangi gana greitai vėl galėjau išvažiuoti į trasą. Tačiau dėl problemų su stabdžiais negalėjau įvykdyti visos suplanuotos programos.“
„Antroje treniruotėje dėmesį skyrėme „Pirelli“ padangoms. Su minkštesnėmis padangomis buvo tikrai geriau nei su vidutinio kietumo. Dabar išanalizuosime surinktą informaciją ir bandysime pagerinti situaciją prieš kvalifikaciją ir lenktynes.“


Komentarai (34)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Jekesas
| 04/05 16:28 Atsakyti
deivec >>> taip galėtum sakyt, jei taisyklės būtų pakitusios nežymiai, bet dabar nuo šio sezono pasikeitė viskas praktiškai, šis praėjęs tarspsezonis buvo geriausias laikas pilotams keisti komanda, nes senbuviai prieš juos neįgyja jokio pranašumai, o taip yra todėl kad tiek naujokui tiek senbuviui reikia pratintis prie visai naujos bolido konfiguracijos, čia net nereikia jokių pasiteisinimų Kimiui ieškot, tiesiog yra kaip yra, kol nevažiavo vienoj komandoj atrodo kaip du puikūs vieno kito verti pilotai, kai susėdo už tos pačios komandos bolidų pasimatė jog suomių ledas ne toks kietas visgi kaip apie jį kalbėjo daug aklų faniūkščių.
Laurekas
| 04/05 13:05 Atsakyti
Ne pirma karta pastebiu, kad visgi ne Kimio fanai iesko 'pasiteisinimu' , o Fernando fanai kelia visa sita aziotaza. Atsipeikekit f1 egzpertai, ar jums tikrai atrodo kad 1 sekundes persvara gali egzistuoti tarp tokio kalibro pilotu tik deka ju igudziu? Manau niekas nepapriestarautu, jog atejus i nauja komanda joje reikia adaptuotis, galbut ir visa sezona. Ir apskritai FA fanams butu protinga nehaitinti, o dziaugtis kiekvienu Kimio zingsiu i prieki su Ferrari, galbut tada pagaliau atsiras sansu pakovoti bent del konstruktoriu iskaitos. Na o apie Kimio lyginima su Filipe apskritai - tiesiog juokinga :) Beje, egzpertai, is kur jus tiek zinote apie Kimi? Kad jam viskas nusispjaut, kad talenta pragere...Gal pro saunos langeli nuziurinejat? Ar tiesiog is anekdotu apie suomius istrauket? Graudu skaityti. Linkiu geros kvalifikacijos ir lenktyniu!
donatelas
| 04/05 11:05 Atsakyti
Xtemez, OdisejaSS, MS is da best, Jekesas, jūs tokią neapykantą turit Kimiui, kad akli tampat, ar šiaip esat naivūs? Negi žiūrėdami formulę ne vieną sezoną nepastebit, kad čia viskas susideda iš smulkių dalykų. Kai bolidai buvo vienokie, tas pats Buttonas nesunkei darė Hamiltoną, patapo kitokie, viskas apsivettė aukštyn kojom. Praeitam sezone irgi matėsi aiškiai, kai pirmoje pusėje tas pats Kimis buvo žiauriai greitas, bet kai pakeitė padangas, vairavimo stiliui mažiau tinka, jo greitis sumažėjo, o Grosjeano ženkliai išaugo. Ilgesniu bolidu GRO galėjo greičiau važiuoti, Kimis trumpesniu. Arba prisminkim sezoną, kai antrą vietą SPA trasoj užėmęs Fisichella su Force India kitame etape jau atėjo į Ferrarį, su kurio Kimis toj pačioj SPA trasoj laimėjo, tai ten išvis nuo Kimio gaudavo po 2,5 sekundes į ratą. Arba kaip Kimį pakeitė Kovalainenas, irgi vaizdas buvo graudus. Kai nesi prisidėjęs prie bolido kūrimo, kuriant nebuvo atsižvelgta į tavo poreikius, konkuruoti žiauriai sunku.
deivec
| 04/05 10:25 Atsakyti
nezinau ar as teisus...bet vistiek aplinka buvo tai sukurta ties alonsu...

o dabar kimi atejo..tai manau vistiek technika..zmones labiau su alonso dirba...

ir beje kimiui jau sunkiau priprasti prie nauju dalyku..

o jau alonso 5 sezona vynioja ferrari ? taigi...bet manau jei kimis sita sezona labai stipriai pasikraus...jis isvis baigs karjera...
Jekesas
| 04/05 10:08 Atsakyti
Kimis tapo didžiausiu verksniu rikiuotėje, niekas kitas taip neliejo ašarų kaip Kimis , na gal tik Vetelis, bet ir jis nurimo. Tuoj Kimis pradės gailėtis jog pasirinko Ferrari, sugriaus savo kaip puikaus piloto įvaizdi, geriau jau važiuoti vidutiniokėse ir triuškinti visokius Grožanus, negu būti Feraryje ir atrodyti taip silpnai šalia vieno geriausių pilotų.
Kimis Valdo
| 04/05 10:08 Atsakyti
P.S Grosjanas buvo greitesnis už Kimį?? :D Matau, kad tikrai nežiūrėjai 2013 sezono. Arba matei tik tą ką norėjai matyti
Kimis Valdo
| 04/05 10:06 Atsakyti
MS>> pacuk tu pacuk :D Pagal komentarus spėju, kad tu už mane ryškiai jaunesnis (nu arba šiaip esi prie plikų ir treninguotų). Niekaip nesuvokiu iš kur toks mastymas, kad Kimio fanai yra pacukai... Nu nesuvokiu. Nieks apie jokius ledus ar frazes net nekalba. Čia va toki hateriai kaip tu ir šneka kažkokias nesamones. Patys sumastot, patys nusprendžiat... Gudru
MS is da best
| 04/05 09:29 Atsakyti
norejau nerasyt, bet kimio pacukai juokina. ciuvas po sekunde kraunasi rate, po pievas vazineja kaip koks makdonaldas, o jie tiki kad setupai kazka ispres. Nu po puses sezono pritaikius bolida pagal kimio uzgeidzius bus ne 1 sekundes atsilikimas, o 0,2-0,3s.
O savo greiti kimis jau senai pragere ir niekad nebuvo motyvuotas tiek kiek kiti cempionai.Liko tik patirtis ir stabilumas ir tas gelbejo pries grosjana(kuris kaip matem buvo greitesnis uz kimi), bet pries alonso tas nepades, nes mr.0,6 sekundes irgi stabilus su didele patirtim.
Bet abejoju ar kimis jaudinasi, kad yra darkomas is visu pusiu, jam *** svarbu pinigus moka.
Nereik cia susireiksmint, visi zinom kad dauguma kimio fanu yra viso labo pacukai, kurie pradejo sirgt uz kimi ne nuo mclaren laiku, o nuo tada kai pamate kimi valgant ledus ar jo skambesias frazes, nu nes normalus f1 fanai supranta, kad kimis dejas skersa ant f1, tai kaip gali mylet sita sporta ir palaikyt pilota, kuris nemyli jo.
Rytukas
| 04/05 09:27 Atsakyti
Trūksta trūksta Kimiui dar.. Labai reikėtų didesnio indėlio, renkant taškus konstruktoriams, juk tam ir paimtas.
spree
| 04/05 08:59 Atsakyti
Tai kad tas JB pakrove taskais LH paemus 3 sezonus. Antra sezona aplamai suvalge hamiltona ir tai vienintelis kartas kai jis pralase savo komandos draugui. Dar du sezonus baige apylygiai su Alonsu ir JB. O pastarasis tik kelis kartus nusileido savo parneriams per visa karjera. Toks vaizdas kad gazas yra viskas pas siu laiku pacukus, o lenktyniu strategija, ju valdymas ir kiti dalykai reikalaujantys IQ neegzistuoja.
×

TOP naujienos