K.Raikkonenas nerimauja dėl „Mercedes“ variklių (62)

K.Raikkonenas nerimauja dėl „Mercedes“ variklių
logo 2006 Sausio 27 d. 13:49, McLaren
McLaren“ stovykloje vis dažniau pasigirsta nerimo balsų dėl naujojo „Mercedes“ 8 cilindrų variklių – šįkart juo ėmė skųstis ir komandos lyderis Kimi Raikkonenas.
Suomis vakar išbandė naująjį „McLaren MP4-21“ bolidą, kuriame ir yra įmontuotas naujasis agregatas. Lenktynininkas iki tol daugiau nei 100 dienų ilsėjosi nuo „Formulės-1“ automobilių vairavimo.
„Tai pirmoji mano darbo diena, viskas neblogai, tačiau turime padirbėti. Atvykęs nieko nesitikėjau, žinojau, kad turime tam tikrų problemų, tačiau turėtume sulaukti pagerėjimo“, – kalbėjo K.Raikkonenas.
„Didžiausia mūsų problema yra variklis, tačiau kaip minėjau, mes dirbame, todėl per artimiausias keletą savaičių turėtume sulaukti pagerėjimo“, – nusiskundė suomis.
Paklaustas, kiek šiemet lenktynių reikės, kad „McLaren“ įgytų tinkamą formą, praėjusių metų „Formulės-1“ vicečempionas ėmė kalbėti griežčiau.
„Aš nežinau, klauskite „Mercedes“. Jų pajėgumas nėra toks, koks turi būti. Jie turi pasitempti. Dėl variklio turime dar daug dirbti“, – pabrėžė K.Raikkonenas.
Prieš porą dienų naująjį „McLaren“ išbandęs J.P.Montoya taip pat neliko patenkintas „Mercedes“ varikliu.
„Manau, mūsų dar laukia didelis kelias, tačiau, manau, judame teisinga linkme“, – tąkart teigė lenktynininkas.
Neoficialių šaltinių teigimu, 8 cilindrų „Mercedes“ variklis stokoja ir galios, ir patikimumo.

Komentarai (62)
bmwfun
| 01/30 10:43
Siaip, labai teoriskai, McLarenai butu nenugalimi su BMW motorais.
AndriusMc
| 01/29 20:08
kaip bebutu keista Mercedes yra silpnoji komandos dalis...kol kas, tikiuosi jie isspres savo problemas
Afra
| 01/29 13:20
Mikiss>> kaip greit?jei jau per istisus 2005 metus nesugebejo issprest tai manau vadinasi kad greit nemoka sprest..
Mikiss
| 01/29 03:05
O siaip straipsnis labai prastai isverstas. kas cia vertejas pas jus?
Mikiss
| 01/29 03:01
mersas yra mersas greit ispres problemas. o siap tai kimis geriausias. nes zino kiekvienas kas yra R1!!!!!!!!!!!!
Rinnas
| 01/28 18:39
na, laikrasciai kieviena zodi ispus i tragedija... visi tai zino... bet vistyiek smagu... gal kimis pagalvos apie ferrari teikiamas galimybes... geriausi turi eiti pas geriausius!!!!
goncikas
| 01/28 16:07
McLaren visada yra kritiski varikliu atzvilgiu.Pernai ir visi gyresi,kad ju bolidai super, taciau McLAren nors ir gedo, taciau antri (jei ne Renault patikimumas).Siemet taip pat visi giriasi, nors pirma karta pasirodys su V8.Tik sezono pradzia parodys apie komandu pajeguma.McLaren vistiek bus tarp favoritu.
Andrejus
| 01/28 14:14
NA vat tau ir Mersas...
GiPsas '
| 01/28 13:01
Ko jus tajp pergyvenat? viskas manau bus geraj, dar yra daug lajko. Prisiminkit kan McL v8 variklius trasoje bande labaj mazaj, is sawo konkurentu maziausiaj, ir gan normaliaj maziau. O ir dar trukumas yra tu warykliu. Kaj pagamins daugiau, kaj trasoj daugiau isbandys juos, manau vajzdelis turetu pasikejst. Bet si sezona konkurensija bus gan didele, ir bmw ir renault ir honda ir ferrari atrodo gresmingaj. Tik nepagalvokit kad man patinka dabartinis vajzdelis, kaj skajtaj kad sugedo mercedes variklis ar parode prasta lajka.
Afra
| 01/28 12:19
Krc 2007metais jie turbut nematys nei kimio nei montoyos..
×

F-1.lt pulsas