K. Raikkonenas: nesiruošiu pereiti į WRC

K. Raikkonenas: nesiruošiu pereiti į WRC
logo 2009 Liepos 10 d. 08:45, Ferrari
2007 m. „Formulės-1“ čempionas Kimi Raikkonenas paneigė kalbas, kad jo dalyvavimas Suomijos ralyje gali reikšti, jog kitais metais jis paliks dabartinį sportą ir pereis lenktyniauti į Pasaulio ralio čempionatą (WRC).
„Jei manęs nedomintų „Formulė-1“, manęs čia ir nebūtų. Tačiau aš vis dar čia. Kalbant apie ateitį, aš visuomet sakiau, kad turiu dar metus. Kitais metais matysiu, kokios yra galimybės, kas vyks ateityje“, - ketvirtadienį pažymėjo suomis.
Nenuostabu, kad K. Raikkonenas buvo paklaustas ir apie vis stiprėjančius gandus, esą kitąmet „Ferrari“ komandoje jį pakeis Fernando Alonso, šiuo metu važiuojantis „Renault“ gretose. Lenktynininkas dar kartą pažymėjo su ekipa turintis sutartį, galiojančią iki kito sezono pabaigos.
„Apie tai kalbama kiekvieneriose lenktynėse. Jūs klausiate, o aš atsakau tą patį. Atsakymai nepasikeitė. Aš turiu sutartį. Jūs turėtumėte paklausti komandos, ar ji atsakys kaip nors kitaip, tačiau esu gana tikras, kad jie sakys tą patį“, - pabrėžė jis.
Kalbėdamas apie būsimą dalyvavimą ralyje, K. Raikkonenas sakė, kad tai jam nebus kas nors neįprasto ar labai pavojingo.
„Dalyvavau ralyje žiemą, dviejuose raliuose, taip pat viename šiemet, ne taip jau seniai, Italijoje, tad tai nėra kažkas neįprasto“, - kalbėjo suomis.
„Tai ralis – žmonės sako, kad kai kuriuose ruožuose rizika didesnė, tačiau visas autosportas yra pavojingas. Gali būti sužeistas tiesiog eidamas gatve.“
„Nėra jokių priežasčių, dėl ko neturėčiau to daryti. Tai linksma, komanda man leido tai daryti, tai gerai ir jiems, nes vairuosiu „Fiat“. Visa tai tik teigiamas dalykas. Kaip jau sakiau, galiu būti sužeistas, tačiau galiu būti sužeistas ir čia, tad nieko čia ypatingo.“
K. Raikkonenas pripažino, kad nesitiki gerų rezultatų pirmajame savo pasirodyme WRC.
„Tai labai sunkus sportas, pats aukščiausias lygis – tai panašu į atėjimą į „Formulę-1“. Nėra taip jau sunku važiuoti penkiomis sekundėmis lėčiau už mus, tačiau kai reikia rasti paskutinę pusę sekundės ar dvi dešimtąsias, tai visuomet sunku. Ralyje istorija ta pati“, - teigė lenktynininkas.
Suomis pridūrė, kad ralyje būtų pradėjęs lenktyniauti daug anksčiau, jei jam tai būtų leidusi „McLaren“ komanda, kurioje pilotas lenktyniavo iki 2006 m. pabaigos.
„Būčiau išmėginęs jėgas ralyje jau prieš daug metų, jei man tai būtų leidusi mano buvusi komanda. Dabar galiu tai daryti tik dėl to, kad „Ferrari“ yra pakankamai mieli ir leidžia man dalyvauti ralyje“, - pridūrė jis.


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1859
2. Beržas 1833
3. Tadas Misevičius 1828
4. regdal 1825
5. gytisz 1821