K.Raikkonenas nustebintas

K.Raikkonenas nustebintas
logo 2005 Birželio 19 d. 01:09, Daimler Chrysler
„McLaren“ pilotas Kimi Raikkonenas po kvalifikacijos atrodė nustebęs dėl pralaimėjimo „Toyota“ atstovui Jarno Trulliui bei teigė nesijaudinąs dėl padangų.
„Manau, visos komandos su tuo susiduria. Tai nepalengvino mūsų pasiruošimo, o aš nebuvau visiškai patenkintas bolidu. Vis dėlto, paskutinėse treniruotėse ir kvalifikacijoje viskas susitvarkė. Aš esu žymiai laimingesnis negu vakar, dėl padangų lenktynėse nesijaudinu“, – pareiškė suomis.
K.Raikkonenas taip pat pareiškė nežinąs, kodėl kvalifikacijoje nusileido jų nugalėtojui „Toyota“ atstovui Jarno Trulliu, tačiau įtarė, kad gali skirtis jų lenktynių taktika.
„Net nežinau kodėl. Manau, tai buvo visai neblogas ratas, panašus į tuos, kuriuos įveikiau ryte. Esu juo patenkintas, pirma palaukime ir sužinokime, kokią lenktynių taktiką pasirinko kiti. Dabar esame pakankamai stipriose pozicijose“, – pridūrė lenktynininkas.
K.Raikkonenas nugalėjo trejose iš ketverių paskutinių „Formulės-1“ čempionato lenktynių. Pilotų įskaitoje jis žengia antroje vietoje.


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1661
2. Tadas Misevičius 1633
3. Beržas 1627
4. Giriby 1621
5. mantioras 1621