K.Raikkonenas prieš lenktynes nusiteikęs gerai (31)

K.Raikkonenas prieš lenktynes nusiteikęs gerai
logo 2006 Gegužės 07 d. 02:25, Daimler Chrysler
McLaren“ lenktynininkas Kimi Raikkonenas rytojaus Europos GP lenktynes pradės gerai nusiteikęs, nors kvalifikacijoje ir užėmė tik penktąją vietą.
„Esu patenkintas šiandien pasiektu rezultatu, nes penktadienio treniruočių metu nebuvome patenkinti bolido derinimu, tuo tarpu šiandien viskas buvo daug geriau, galėjau spausti iš bolido viską, kas tik įmanoma“, – po kvalifikacijos teigė suomis.
„Visi sunkiai dirbo, todėl balansas stabiliai gerėjo. Esu tikras, kad rytojaus lenktynėse būsime konkurencingi, tačiau, kaip visada, sunku pasakyti, kuri taktika pasiteisins labiausiai“, – pridūrė jis.
Kitas „McLaren“ pilotas, Juanas Pablo Montoya, kvalifikacijoje likęs devintas, liko nepatenkintas bolido balansu.
„Neįveikiau gero rato, nes turėjau mažų problemų su bolido derinimu. Turėjome atlikti daug pakeitimų, kad pagerintume bolido valdymą, todėl teko kai ką paaukoti“, – teigė kolumbietis.
„Tačiau mūsų pajėgumas lenktynėse paprastai yra nemažas, be to, pasiekėme gerų rezultatų pirmosiose dvejose kvalifikacijos dalyse. Rytojaus lenktynėms esu nusiteikęs optimistiškai, svarbu tik neįsivelti incidentus starto metu. Lenkti šioje trasoje yra įmanoma“, – pridūrė jis.
„McLaren“ ekipos vadovas Ronas Dennisas ir „Mercedes“ autosporto vadovas Norbertas Haugas žurnalistams tvirtino, kad komandos boliduose, kaip ir įprasta, yra daugiau kuro nei pas varžovus.
„Rytoj išvysime, ar mūsų taktika pasiteisins“, – teigė N.Haugas.
Šių metų „Formulės-1“ čempionate „McLaren“ komanda pergalių dar nėra iškovojusi.

Komentarai (31)
Andrejus
| 05/08 20:55 Atsakyti
Nepasiteisino juodai, nes galejo kovoti del podiumo tikrai...
Ezz
| 05/07 16:47 Atsakyti
Va ir nepasiteisino. Bliam tikrai uzknisa. Tegul keicia tik greiciau. Nebejuokinga jau daros...:(
dr._Lauda
| 05/07 13:57 Atsakyti
„Rytoj išvysime, ar mūsų taktika pasiteisins“ :DDDD
EH
| 05/07 13:55 Atsakyti
Poncix>> Bus Tavo Schumis pirmas, bus, tik dabar labai nesijaudink nes dar ...
tiramas
| 05/07 13:47 Atsakyti
EH>>visiškai tave palaikau,dar ne laikas laidoti mcLaren,go Kimi:))
agniukas
| 05/07 13:46 Atsakyti
EH>>as irgi to vis dar tikiuosi...
EH
| 05/07 13:41 Atsakyti
Nereikia nei suomiui kitos komandos, nei McLarenam kito suomio. Matosi kad komanda labai stengiasi ir anksciau ar veliau tai duos geru rezultatu.
Poncix
| 05/07 13:36 Atsakyti
Si sezona mclaren tik zada bet si kart kimis tikras pretendentas i pergale bet tikiuosi kimis liks koks 5!alonso 4!3batonas 2massa 1schumis na 6rubensas 7 weberis 8trulli
Sleimas`
| 05/07 13:31 Atsakyti
SCHUMIS > Sutinku su tavim, tik manau kad nublanko ne jis o mclarenai :) Reikia suomiui kitos komandos, kur galetu parodyt ka moka.
SCHUMIS F-1
| 05/07 11:23 Atsakyti
Nesuprantu del ko Kimis taip nublankopastaruoju metu, nebematau jo rimtai kovojancio del pergales kaip anxciau, kada atrodydavo jog vienintelis Schumis uz ji geresnis. Gal atsigaus dar sezono metu...
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas