K. Raikkonenas: sunku pasakyti ar dėl naujo priekinio sparno lenktynės tapo įdomesnėmis

K. Raikkonenas: sunku pasakyti ar dėl naujo priekinio sparno lenktynės tapo įdomesnėmis
logo 2019 Liepos 06 d. 00:42, Pirelli

„Alfa Romeo“ piloto Kimi Raikkoneno teigimu, sunku pasakyti ar turėjo įtakos lenktynių kokybei šiemet naudojami paprastesni priekiniai bolidų sparnai.

Įsigaliojus naujoms aerodinamikos taisyklėms, šiemet naudojami priekiniai sparnai tapo 20 cm platesni ir aerodinamiškai paprastesni.

K. Raikkoneno teigimu, po pirmųjų sezono lenktynių situaciją jis vertino teigiamai.

„Žinoma, per pirmas lenktynes buvo galima pajausti, kad sekti varžovui iš paskos tapo lengviau. Bet tai daryti niekada nebus paprasta ir lengva“, - sakė K. Raikkonenas.

„Vėliau neturėjau daug progų kovoti su varžovais. Kol kas sunku pasakyti. Akivaizdu, jog situacija tikrai netapo prastesnė. Esu tuo tikras visu 100 proc. Situacija tapo truputi geresnė. Bet jei situacija pakito tik minimaliai, to negana. Skirtumas turėtų būti didžiulis.“

K. Raikkonenas prisiminė šiemet Prancūzijoje vykusias lenktynes, kurių metų jį ilgą laiką persekiojo „Renault“ atstovas Nico Hulkenbergas.

„Žinoma, kad jis buvo arti, labai arti, didžiąją lenktynių dalį. Man tai tikrai nebuvo nuobodžios lenktynės, nes visą laiką turėjau stengtis išlaikyti jį už savęs, tad negalėjau klysti. Jei būčiau suklydęs posūkyje, jis manę būtų aplenkęs tiesiojoje. Jis buvo labai arti, bet jam taip ir nepavyko aplenkti. Kuo toliau, tuo labiau atrodė, kad jis turi daugiau galimybių. Bet tai buvo gera kova.“


Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas