K.Raikkonenas tiki, jog galėjo laimėti (65)

K.Raikkonenas tiki, jog galėjo laimėti
logo 2006 Gegužės 29 d. 00:06, McLaren
„McLaren“ pilotas Kimi Raikkonenas teigė, kad Monako GP lenktynėse galėjo įveikti savo konkurentą iš „Renault“ Fernando Alonso.
Kimi visų lenktynių metu spaudė Fernando, o savo sustojimą atlikinėjęs ilgiau nei varžovas, tapo ir realiu pretendentu į pirmąją vietą po antrųjų apsilankymų boksuose.
„Šiandien reikalai tiesiog klostėsi ne ta linkme. Mūsų taktika tikriausiai būtų lėmusi tai, jog būčiau atsidūręs lenktynių lyderio vietoje po antrųjų sustojimų, tačiau viskas žlugo pasirodžius saugos automobiliui. O tada jau užsidegė karščio izoliacija, dėl ko buvo pažeisti laidai. Tai ir buvo mano lenktynių pabaiga. Niekada nėra malonu pasitraukti iš kovos, ypač turint geras galimybes laimėti“, - pasiguodė suomis.
„Visgi padarėme progresą, bolidas buvo tikrai konkurencingas, taigi tikimės rezultatų Silverstoune“, - vylėsi jis.
Kimi kolega Juanas Pablo Montoya sekmadienio lenktynėse užėmė antrąją vietą, nors ir nebuvo didelis konkurentas rikiuotės priekyje lėkusiam F.Alonso.
„Esu patenkintas šiandienos rezultatu. Tai atlyginimas visiems žmonėms, dirbusiems „McLaren“ ir „Mercedes“, kad mūsų situacija pagaliau pagerėtų. Kaip neretai Monake atsitinka, man sutrukdė lėtesni pilotai, už jų praradau per daug laiko, kad būčiau galėjęs mesti iššūkį Fernando“, - kalbėjo kolumbietis.
„Bolidas buvo geras, manau galėjome iškovoti pergalę, jei tik viskas būtų pasisukę teigiama linkme. Tačiau Monakas yra tokia nenuspėjama trasa, kurioje visada reikia būti reikiamu laiku reikiamoje vietoje. Dabar reikia toliau dirbti, kad pratęstume savo progresą“, - pridūrė pilotas.
„McLaren“ po Monako GP išliko trečioje konstruktorių įskaitos vietoje. Atsilikimą nuo „Ferrari“ jie sumažino iki 13 taškų.

Komentarai (65)


.evka.
| 2006 Birželio 01 d. 01:23
F-algis-1, tu gal geriau patylek nemetes tokiu repliku kaip si:"KR reikia ismokti lenkti"...
Andrejus
| 2006 Gegužės 31 d. 22:37
Is tikro atrodo, kad McLarenai turejo apciuomai greitesni bolida nei Renuske. Bet vat kad nors vis paveda KR.
Julcyte
| 2006 Gegužės 31 d. 15:41
labai pozityviai skamba montoyos ir kimi zodziai, tikekimes, silverstounas bus ta vieta, kur McLaren pasirodys puikiausioj formoj po ilgo laiko nesekmiu ir galu gale, kimi ir montoya gaus palypeti ant podiumo, ko jau seniai nusipelne:)
Strato
| 2006 Gegužės 30 d. 19:32
McLaren laimės visada. :D
J.P.M. - tvarkoj čiūvaks pasirodė.
mise
| 2006 Gegužės 30 d. 18:04
ai nu dabar jau nieko nebepakeisi. Nelaimejo tai nelaimejo, bet dar laimes ir nebegales smikis Alfonsas demonstruoti savo idiotiskos sypsenos
Blackway
| 2006 Gegužės 30 d. 00:10
Nuno > iki siol maniau tu tiesiog nemegsti Ferrari ir MS, bet dabar isitikinau, kad tu siaip imbecilas. Nesupranti ka tauziji, bet visvien reik parasyti. Pasistatyk palapine cia forume, kad atsiradus naujienai kokiai nepraleistum progos ant konors pavaryt. Geltona kortele skiriu tau !
darenas_f1
| 2006 Gegužės 29 d. 20:59
Jo, Kimis pamane, taip ir butu buve. O siaip galeciau pateikti tokia prielaida. Fizikela zymiau veliau stojo uz Alonso. Tad pas Alonso galejo but tiek pat kuro, kiek pas Fizika. Bet kadangi Kimis jau buvo stojes, tad ir ispanas galejo netrukus stoti, neuzleisdamas pirmos pozicijos. Todel turedamas dar kuro jam galejo maziau uzpylti per pirma sustojima. Tai juk dalis strategijos ir yra. Nu cia tik mano nuomone:)
Bono
| 2006 Gegužės 29 d. 20:50
Gaila Kimio lb, bet ka padarysi. Bolidas buvo tikrai greitas. Nuostabu. Tikekimes Silverstone pavyks viskas dar geriau
Jim_Bim
| 2006 Gegužės 29 d. 20:25
F-algis-1 na jei tamstai atrodo kad kimis nemoka lenkti tai turbut neziuri formules ir rasai tik is komentaru. kiek kartu startaes is paskutines pozicijos baige ant podiumo? kas vakar aplenke Marka Webberi? Jei tamstai su regejimu viskas gerai tai objektyvumo stoka tikrai didele....
Jim_Bim
| 2006 Gegužės 29 d. 20:21
juokdarys tas Montoya. Kas jam trukde kad visa laika vaziavo atsilikes. tik nuolatinis Kimio spaudimas pries FA leido jam vienu metu prisivyt lyderiu grupe. po to vel beviltiskai atsiliko. Mano nuomone Montoyos zvaigzde nusileis taip ir nesuzibejusi.
×

F-1.lt pulsas