K. Raikkonenas Vengrijoje tikisi palankių oro sąlygų (7)

K. Raikkonenas Vengrijoje tikisi palankių oro sąlygų
logo 2013 Liepos 19 d. 21:53, LAT Photographic
„Lotus“ pilotas Kimi Raikkonenas tikisi, jog Vengrijoje, kur vyks kitos F-1 lenktynės, bus šilta. Suomio teigimu, tai turėtų padėti komandai siekti gerų rezultatų.
Aukštomis oro ir trasos dangos temperatūromis „Lotus“ pilotai mėgavosi Vokietijoje vykusių lenktynių metu. Tai atsispindėjo jų rezultatuose. Abu pilotai finišo liniją kirto pirmajame trejete.
K. Raikkonenas neslepia, jog tikisi panašių oro sąlygų ir Vengrijoje, kur vyks kitos F-1 lenktynės.
„Dar kartą pamatėme, jog aukšta temperatūra mums buvo palanki. Budapešte taip pat turėtų būti šilta. Tai gera žinia mums“, – pasakojo trečią vietą čempionate užimantis K. Raikkonenas.
„Vengrijos trasa nėra pati sunkiausia. Tačiau lenktyniauti ten nelengva. Vengrijoje dažniausiai būna karšta, o tai apsunkina lenktynes. Žinoma, karštis kol kas mums padėjo. Taigi, šiltas oras mums gali išeiti į naudą.“
K. Raikkonenas pabrėžė, jog Vengrijos trasoje lenkti bus sunku, tad kvalifikacijoje reikės užimti kuo geresnę startinę poziciją.
„Vengrijoje antras finišavau daug kartų, taigi žinau kaip svarbu yra į pirmą posūkį įvažiuoti kuo geresnėje pozicijoje. Su DRS ar be jos, lenkti Hungaroringe visada yra sunku.“
„Kad pasiektum gerų rezultatų visų pirma turi gerai susiklostyti visos treniruotės. Po to reikia iškovoti kuo geresnę poziciją kvalifikacijoje. Vėliau belieka gerai startuoti lenktynėse.“


Komentarai (7)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
rimsveta
| 07/21 14:39 Atsakyti
As irgi manau kad Kimis lips ant pakylos.
Wycka
| 07/20 12:50 Atsakyti
Reik manyt tiek Lotus tiek Ferrari galės patrukdyti foteliui :) svarbu būtų kova, o ne į vienus vartus buliai..
popommm
| 07/20 02:18 Atsakyti
jo tokie nepraustaburniai kaip feeerma, aplamai turetu patyleti, nesvarbu kieno tai issakyta nuomone, ziurovo ar balerinos, visi esam zmones
Kimis Valdo
| 07/19 23:14 Atsakyti
Ištikrųjų kartais žiūrovas nugrybauja, bet šįkartą jis pasakė visišką tiesą. Pagarbos Ferrrma kiekvieno žmogaus nuomonei. Kimis tikrai gali galbūt net laimėti. O Grosjeanas... Jei neprisigrybaus bus netoli Kimio. Velniškai greitas tas prancūzas, bet stabilimo trūksta.
armas007
| 07/19 23:04 Atsakyti
Ferrrrrma > Kuom jis tau trugdo? Nei ka blogo pasake nei ka...
Ferrrrrma
| 07/19 22:59 Atsakyti
ziurove eik tu na*** su savo izvalgom
žiūrovas f-1
| 07/19 22:25 Atsakyti
Kad Kimi pamatysim ant pakilos po lenktyniu Vengrijoje beveik neabejoju, bet del jo komandos draugo Grosjeano tai nepasakyciau, kad esu tikras kad finisuos top 5.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas