K.Raikkoneno galimybės tapti čempionu tirpsta (45)

K.Raikkoneno galimybės tapti čempionu tirpsta
logo 2005 Liepos 10 d. 20:44, West
Po Didžiosios Britanijos GP lenktynių „Formulės-1“ čempionato lyderis Fernando Alonso („Renault“) dar labiau padidino persvarą prieš artimiausią savo persekiotoją Kimi Raikkoneną („McLaren“) – iki 26 taškų.
Suomis buvo priverstas ir vėl startuoti iš antrojo dešimtuko, nes šeštadienio treniruotėse jau antrąkart iš eilės sugedo „Mercedes“ variklis. Dėl to lenktynininkas buvo nubaustas starto dešimčia vietų žemiau iškovotosios kvalifikacijoje bauda, kaip ir prieš savaitę Prancūzijoje.
K.Raikkonenas lenktynes pradėjo dvyliktas, o finišavo trečias. Puikiai važiavęs suomis tvirtino, kad geriau pasirodyti jam sutrukdė lėtesni varžovai.
„Manau, kad šių metų bolidus sunkiau sekti. Buvau gerokai greitesnis už juos ir priartėdavau starto finišo tiesiojoje, tačiau negalėjau būti arti jų greituose posūkiuose ir turėjau susitaikyti, kad negaliu nieko padaryti“, – teigė „McLaren“ pilotas.
„Bent jau abu užlipome ant apdovanojimų pakylos, o tai geras rezultatas komandai. Galėjo būti ir geriau, tačiau tai yra, ką turime. Normaliomis sąlygomis rezultatas galėjo būti ir geresnis, tačiau pats daugiau negaliu nieko padaryti. Tikiuosi, komanda išspręs kylančias problemas ir daugiau neturėsiu startuoti dešimčia pozicijų žemiau“, – pridūrė jis.
Iki šių metų „Formulės-1“ čempionato pabaigos dar lieka 8 lenktynės.

Komentarai (45)
Speed-Boy
| 07/10 20:50 Atsakyti
Nieko, gal dar atsigrieps...
Airis (BMW)
| 07/10 20:50 Atsakyti
dar yra laiko va FA nepasieks pora kartu finisa o kimis laimes ar uzlips ant podiuma ir bus susilygine beveik... ;)
sex_su_alus
| 07/10 20:50 Atsakyti
dar viskas pries akis jeij nebeges motorai gali tapti ir cempionu
bartaz
| 07/10 20:50 Atsakyti
teisingai galvoja
Liamaz
| 07/10 20:54 Atsakyti
koks butu geras kaifas kad kitoj Vokietijos trasoj, Alonso ne vieno tasko negautu.
_GoRiLLaZ_
| 07/10 20:59 Atsakyti
Manau reiktu kad montoya bisky ikaltu i alonza
Agniusss
| 07/10 21:07 Atsakyti
visiems>> och jus, o dar varot ant sumio :) tikiuosi FA bus cempijonas!
POBEDA
| 07/10 21:08 Atsakyti
Liamaz>>> kad taip Dievui i ausi
Rata
| 07/10 21:10 Atsakyti
..jej Antakis nors keliose lenktynese sugebes nebajgti, tada shansu yra, o jej viskas tvarkingaj, tej net likusi uvisu neustenka lajmeti Kimmiu, nes tik po 2-4 tashkus atkirptu. Kita vertus, pagalvojot, kad jej Montis daugeu tashku rintku, tej i Alonso nukirptu. To jis nedare. Dabar daro. Tad manau kad viskas spresis paskutiniame etape...
Mclarenfan
| 07/10 21:24 Atsakyti
Butu visai nieko jei Renault ishsprestu savo patikimumo problemas , tada butu lengviau Kimiui. Jei ir nelaimes cempionato Kimis, vistiek jau irode ko yra vertas. Be to, konstruktoriu taure bent jau turetu pareit namo, pas Mclaren.
×

TOP naujienos