Kaip perregistruoti automobilį Regitroje internetu? (2)

Kaip perregistruoti automobilį Regitroje internetu?
logo Sausio 12 d. 21:00, Pexels.com

Ä®sigijęs Lietuvoje jau eksploatuotą transporto priemonę, asmuo savo vardu turi ją įregistruoti per 10 dienų po to, kai transporto priemonę pardavęs asmuo pranešÄ— apie pasikeitusį savininką. Tai galima padaryti tiesiog internetu.

Reikia atlikti III žinsgsnius. 

I žingsnis

Jei norite su transporto priemone važiuoti viešajame eisme, pasirÅ«pinkite jos privalomąja technine apžiÅ«ra (kai negalioja). Techninių apžiÅ«rų įmonių sąrašÄ… rasite ÄŒIA.

Pasirūpinkite transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės privalomuoju draudimu.

PASTABA. Jei transporto priemonė perdaryta neįgaliesiems, pasirÅ«pinkite pažyma iš perdariusios įmonės. Jei įmonė kita, nei VKTI licencijuota, pasirÅ«pinkite technine ekspertize. Techninės ekspertizės įmonių sąrašÄ… rasite ÄŒIA.

II žingsnis

Perregistruojant internetu sistemoje reikės prisegti pirkimo–pardavimo, dovanojimo sutarties ar kitokio įsigijimą patvirtinančio dokumento kopiją (fotografuotą, skenuotą ar pan.). Galite užsisakyti naujo registracijos liudijimo ir numerio ženklų (jei juos užsisakėte) pristatymo į namus paslaugą.

III žingsnis

Užsisakyti registracijos liudijimo ir numerio ženklų pristatymą, kurie bus pristatyti tiesiai į Jūsų namus arba į siuntų savitarnos terminalus per 1-2 darbo dienas nuo apmokėjimo.

 


Komentarai (2)
YZF
IP: 4c5d4e2 | 01/13 22:38 Atsakyti
dzonis777
01/12 21:40

pagaliau ir lietuvoje reklamose pajuokaut sugeba :D

Paziurek Bartuseviciaus reklama apie Regitra. Seniai buvo jau
dzonis777
IP: b85cc43 | 01/12 21:40 Atsakyti
pagaliau ir lietuvoje reklamose pajuokaut sugeba :D
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas