Kaip žinoti jog automobiliui reikalingas ratų suvedimas?

Kaip žinoti jog automobiliui reikalingas ratų suvedimas?
logo 2022 Birželio 28 d. 17:29, Organ.

Jei jums įdomu, „ar man reikia ratų suvedimo“, atsakymas greičiausiai yra „taip“. Išlygiavimas padeda išlaikyti jūsų ratus teisinga kryptimi, o dėl netinkamai išlygiuotų ratų galite patirti keletą nepatogių ir potencialiai pavojingų pasekmių. Dėl sumažėjusių degalų sąnaudų, ankstyvo padangų susidėvėjimo ir vairavimo sunkumų ratų suvedimas yra svarbi automobilio priežiūros dalis.

Kas yra Kemi ratų suvedimas? Nepaisant pavadinimo, ratų suvedimas (taip pat žinomas kaip padangų suvedimas) nėra paties rato ir padangos reguliavimas. Tiesą sakant, jie atliekami reguliuojant jūsų automobilio vairą ir pakabą, kuri sujungia jūsų automobilį su ratais. Tinkamas išlygiavimas pasiekiamas reguliuojant padangų kampus, kurie turi įtakos jų sąlyčiui su keliu. Kiekvienos transporto priemonės optimalūs išlygiavimo kampai priklauso nuo markės, modelio ir gamintojo rekomendacijų.

Ar reikia ratų suvedimo?

Ratų suvedimas yra būtinas norint užtikrinti geriausią įmanomą vairavimo patirtį. Kai jūsų automobilis nuriedėjo nuo gamintojo surinkimo linijos, buvo iš anksto nustatyti konkretūs padangų kampai ir padėtis. Ir dėl geros priežasties! Kad jūsų transporto priemonė galėtų važiuoti taip, kaip turėtų, jūsų ratai turi būti tiksliai suderinti pagal OEM specifikacijas. Dėl netinkamo padangos susidėvėjimo, padangų valdymas gali sutrumpėti ir sutrumpėti. Trumpai tariant, padangos gali būti brangios. Tačiau, laimei, laikant juos tinkamai suderintus, jie gali tarnauti ilgiau.

Kaip dažnai reikia ratų suvedimo? Paprastai tai, kaip dažnai reikia suvesti ratus, priklauso nuo įprastų kelio sąlygų ir nuo to, kaip vairuojate automobilį. Tačiau svarbu atkreipti dėmesį, kad dėl prastų kelių dažnai gali kilti problemų dėl išlyginimo. Jei dažnai važiuojate per duobes, prastai prižiūrimais keliais ar net atsitrenkiate į bortelį, jūsų išlygiavimas gali turėti įtakos. Bendra rekomendacija yra patikrinti išlygiavimą, kai atsiranda pirmieji nesutapimo požymiai arba maždaug kas 6000 kilometrų.  Padangų suvedimas užtikrina optimalų važiavimą. Reguliarus ratų suvedimas suteikia daug puikių pranašumų – nuo ​​to, kad padangos tarnautų ilgiau, automobilis važiuotų sklandžiau, iki ratų nukreipimo teisinga kryptimi. Išlygiavimo problemos taip pat gali paskatinti jūsų automobilį daugiau suvartoti kuro, todėl sulygiavimas taip pat gali lemti efektyvesnį važiavimą.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 2883
2. redworm 2851
3. Valerijonas 2848
4. berta 2847
5. Valode 2778