Kanados GP: penktadienio treniruotė Nr.2

logo 2019 Birželio 07 d. 22:34, Ferrari

Antroje šios dienos F-1 treniruotėje Kanadoje geriausią rato įveikimo laiką užfiksavo „Ferrari“ atstovas Charlesas Leclercas. Tuo tarpu čempionato lyderis Lewisas Hamiltonas neišvengė kontakto su apsaugine siena ir pasirodymą baigė anksčiau laiko.

L. Hamiltonas pirmavo važiavimų pradžioje, bet suklydo viename iš posūkių ir atsidūręs už trasos ribų trenkėsi galine dešine bolido dalimi į apsauginę sieną. Nors sportininkui ir pavyko grįžti iki komandos garažo, piloto pasirodymas buvo baigtas.

Antrajam „Mercedes“ pilotui Valtteri Bottui važiavimų pabaigoje pavyko pagerinti savo rezultatą, bet suomis greičiu nusileido abiem „Ferrari“ lenktynininkams.

C. Leclercas buvo greitesnis už S. Vettelį antrame bei trečiame trasos sektoriuose ir vieną ratą įveikęs per 1 min. 12,177 sek. pakilo į pirmąją vietą. Tuo tarpu vokietis nuo komandos draugo atsiliko mažiau nei 0,1 sek. ir liko antras.

Antrose treniruotėse kontakto su siena neišvengė ne vien tik L. Hamiltonas. Su „Čempionų siena“ šį kartą „susipažino“ „Red Bull“ komandos atstovas Maxas Verstappenas. Minėtos ekipos pilotai šį kartą greičiu neišsiskyrė ir užėmė atitinkamai dvyliktą ir tryliktą vietas.

Už „Ferrari“ ir „McLaren“ pilotų šį kartą ketvirtoje vietoje liko „McLaren“ atstovas Carlosas Sainzas. Pastarasis greičiu pranoko „Haas“ lenktynininką Keviną Magnusseną. Tuo tarpu bolidą incidento metu apgadinęs L. Hamiltonas liko šeštas.