Kanados GP: penktadienio treniruotės Nr. 2

logo 2008 Birželio 06 d. 22:39, McLaren
McLaren“ lenktynininkas Lewisas Hamiltonas buvo greičiausias antrosiose Kanados GP penktadienio treniruotėse.
Britas pačioje važiavimo pabaigoje įveikė porą itin greitų ratų. Iš pradžių „Formulės-1“ čempionato lyderis žiedą apsuko per 1 min. 15,766 sek., o ratu vėliau dar pagerino savo rezultatą iki 1 min. 15,752 sek., viraže prieš finišą trumpam pašokdamas į orą.
Jei ne vėlyvas L. Hamiltono spurtas, treniruočių rezultatų viršūnę greičiausiai būtų užėmęs „BMW Sauber“ lenktynininkas Robertas Kubica. Lenkas liko antras ir važiavimų lyderiui nusileido 0,271 sek. Sportininkas neišvengė nuotykių, švelniai ratais liesdamas sieną ketvirtajame trasos posūkyje.
„Ferrari“ pilotas Kimi Raikkonenas užėmė trečiąją vietą, tačiau galėjo važiuoti greičiau, jei ne du kartus iškilusios netikėtos kliūtys viduriniame trasos sektoriuje. Felipe Massa praleido paskutines 15 treniruočių minučių dėl bolido techninio gedimo ir liko penktas.
Nesėkmingai šios treniruotės susiklostė „Renault“ ekipos lenktynininkams. Fernando Alonso apsisuko ir užgeso antrajame trasos posūkyje, o Nelsonas Piquet tapo pirma, bet vargu ar paskutine, stabdžių gedimų auka.
Treniruotėse pasižymėjo ir „Toyota“ pilotas Timo Glockas, pažeidęs savo bolidą smūgiu į sieną ketvirtajame trasos posūkyje – ten pat, kur panašų, tik geriau pasibaigusį incidentą patyrė ir jau minėtas R. Kubica. „Red Bull“ lenktynininkas Davidas Coulthardas, tuo tarpu, apsisuko šeštajame posūkyje.
Artimiausias Kanados GP lenktynių savaitgalio važiavimas – paskutinės treniruotės – bus rengiamas šeštadienį, 17.00-18.00 val. Lietuvos laiku. Kvalifikacija vyks 20.00-21.00 val. mūsų laiku.