Kas atleido Cirylą Abiteboulą? (5)

Kas atleido Cirylą Abiteboulą?
logo Sausio 12 d. 19:57, Renault Sport

Vakar jau buvo skelbta apie Cirylo Abiteboulo išėjimą iš „Renault“ automobilių koncerno grupės ir naujus paskyrimus „Alpine F1 Team“ – taip nuo šiol vadinsis buvusi „Renault“ gamyklinė komanda „Formulėje-1“. „Alpine“ prekės ženklo, kuris nuo šių metų yra atsakingas už visos „Renault“ grupės sportines programas, vadovu tapo vienas iš koncerno „top“ vadybininkų Laurentas Rossi, kuris anksčiau vadovavo kompanijos strateginiam padaliniui.

Laikraštis „Marca“ praneša, kad L. Rossi pasirinkimas, o taip pat būsimasis Davide Brivio paskyrimas į „Alpine F1“ vykdomojo direktoriaus postą – tai asmeninis Lucos di Meo sprendimas. „Renault“ koncerno vadovas Meo įžvelgia šiuos asmenis kaip pagrindines figūras naujajame projekte ir visiškai jais pasitiki: Rossi bus atsakingas už ekonominius dalykus, o Brivio – už lenktyninius. Taigi, ir sprendimą dėl C. Abiteboulo išėjimo priėmė koncerno vadovas.

Kol kas neaišku, kokie bus tolesni pertvarkymai F-1 komandoje, nes abiem vadovams bus suteikti įgaliojimai reorganizuoti ekipą taip, kaip jiems geriausiai atrodo. Kol kas „ore pakibusi“ ir Marcino Budkowsi pareigybė – jo likimas bus nuspręstas per kelias artimiausias savaites.


Komentarai (5)
Feliksiukas
IP: 73d6324 | 01/14 11:14 Atsakyti
Galutinai palaidojo Renault. D.R. laiku tepė slides.
tribeca
IP: baed510 | 01/13 22:00 Atsakyti
Esme ta kad ne vadybininkai kuria automobili, vadynininkai gali tik trukdyti ji sukurti. Todel tos naujos pavardes ir nauji veidai tai tik vidine koncerno politiniu zaidimu (siuolaikiniu sostu zaidimu) pasekme kuri neturi jokios prasmes ar itakos automobilio greiciui.
abiteboului
IP: 872c1f2 | 01/13 09:15 Atsakyti
seniai reikėjo dingti.
ddt
IP: 21ec4ad | 01/12 22:19 Atsakyti
Budkowsi su klaida parašyta, siūlau ištaisyt
RBR
IP: 1ab5697 | 01/12 21:42 Atsakyti
Dažniausiai kai vyksta tokia kadru kaita ir organizacijos restrukturizacija, rezultatai bent jau trumpuoju periodu blogėja.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas