Kinijoje varžovus greičiu pranoko V. Bottas

logo 2019 Balandžio 13 d. 10:04, Daimler

Buvęs greičiausias treniruotėse, „Mercedes“ pilotas Valtteri Bottas užfiksavo geriausią rezultatą kvalifikacijoje ir iškovojo „pole“ poziciją. Suomis greičiu pranoko komandos draugą Lewisą Hamiltoną ir abu „Ferrari“ ekipos pilotus.

Paskutinėje važiavimų dalyje V. Bottas komandos draugą L. Hamiltoną pranoko vos 0,023 sek. Tuo tarpu S. Vettelis ekipos draugą Charlesesą Leclercą aplenkė vos 0,017 sek.

Važiavimų pabaigoje nepasisekė „Red Bull“ atstovui Maxui Verstappenui. Pastarąjį apšilimo rate aplenkė S. Vettelis. Tuo tarpu olandas nespėjo laiku kirsti starto/finišo linijos, tad nepasinaudojo proga įveikti dar vieno greito rato. Sportininkas liko penktoje vietoje, puse sekundės atsilikęs nuo V. Botto , bet daugiau nei 0,8 sek. aplenkęs komandos draugą Pierre‘ą Gasly.

Paskutinei važiavimų daliai Danielis Ricciardo turėjo tik vieną minkštų padangų komplektą ir jį panaudojo tinkamai. Australas greičiu pranoko komandos draugą Nico Hulkenbergą ir iškovojo septintą startinę poziciją.

Laiku trasoje nepasirodę „Haas“ lenktynininkai taip ir neužfiksavo rezultato, tad liko dešimtuko gale.

Rezultato šiandien neužfiksavo ir „Alfa Romeo“ pilotas Antonio Giovinazzi. Spėjama, kad sportininkas susidūrė su variklio problemomis. Tuo tarpu avariją treniruočių metu patyręs Alexas Albonas kvalifikacijoje nedalyvavo.