Komandos išbando didesnius veidrodėlius (2)

Komandos išbando didesnius veidrodėlius
logo Rugsėjo 07 d. 11:57, Red Bull Content Pool / Getty Images

FIA nuo 2023 metų planuoja padidinti „Formulės-1“ automobilių galinio vaizdo veidrodėlius ir jau dabar komandos treniruotėse išbando įvairius variantus, kad būtų surastas geriausias sprendimas.

Didesnių išmatavimų veidrodėlius „Mercedes“ išbandė Spa trasoje. O „Alpine“, „McLaren“, „Red Bull“ ir „Haas“ su didesniais veidrodėliais eksperimentavo Zandvoorte.

Viena iš problemų, kurią dar teks spręsti – galinio vaizdo veidrodėliai mažina ir taip prastą vaizdą į priekį iš F-1 mašinos kokpito. Naujųjų veidrodėlių prototipai yra 220x60 mm. dydžio – tai yra, kad jų plotas yra 50 proc. didesnis nei dabar. Treniruočių metu nauji veidrodėliai buvo montuojami tik vienoje pusėje – kitoje buvo paliekama dabartinė versija, nes sportininkai galėjo palyginti skirtumus ir tai pakomentuoti inžinieriams.

Lewisas Hamiltonas papasakojo, kad vaizdas į galą beveik nepagerėjo, o į priekį – smarkiai pablogėjo. „Aston Martin“ bandė sumontuoti atspindintį elementą į naująją konstrukciją, bet pačių veidrodėlių nebuvo įmanoma tinkamai sureguliuoti. „Pilotai matė kiek daugiau, bet

dažniausiai tai buvo vaizdas į dangų“, - pajuokavo komandos specialistai.

Artimiausiuose etapuose didesnių veidrodėlių bandymai bus pratęsti.Komentarai (2)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Hat
IP: a1864ae | 09/08 05:11 Atsakyti
As turiu sena , gera triumo.Mane nustebino HAAS ir kitu komandu susidomejimas.
ddt
IP: aac94d5 | 09/07 18:49 Atsakyti
Įtariu posūkyje jiems nekažką, nes šiaip tai veidrodėliai į priekį netrukdo, bet jei posūkyje - tada taip. Kaip čia kažkas genialiai sakė iš komentatorių - gal reikia vaizdą į šalmą transliuot? :D
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas