Komandos pasirinko padangas F-1 etapui Vokietijoje (2)

Komandos pasirinko padangas F-1 etapui Vokietijoje
logo 2018 Liepos 11 d. 01:49, Pirelli/LAT Images

„Pirelli“ paskelbė, kokias padangas savo pilotams lenktynėms Vokietijoje parinko F-1 komandos.

Besirinkdamos padangas čempionato lyderės šį kartą buvo konservatyvios. „Mercedes“ ir „Ferrari“ savo pilotams parinko po vienodą skaičių komplektų ultraminkštųjų padangų - po septynis. Dėl čempiono titulo kovojantys Lewisas Hamiltonas ir Sebastianas Vettelis Vokietijoje turės po du komplektus vidutinio kietumo padangų. Tuo tarpu Valtteri Bottas ir Kimi Raikkonenas - po vieną komplektą. Tiesa, pastarieji du turės daugiau minkštos sudėties padangų nei jų komandų draugai.

„Red Bull“ pilotas Maxas Verstappenas savo garaže turės komplektu mažiau ultraminkštųjų padangų nei komandos draugas Danielis Ricciardo. Bet olandas turės vienu komplektu daugiau minkštos sudėties padangų.

Renault“ ekipos duetas Nico Hulkenbergas ir Carlosas Sainzas turės daugiausiai ultraminštųjų padangų - abu po 10 komplektų.

Komentarai (2)


RBR
| 2018 Liepos 11 d. 11:28
Del Renault pasirinkimo ir as suabejojau. Taip iseitu visas treniruotes dros su ultrasoftais. O medium uzsideje pora ilgu distanciju praleks. Ar su minkstomis nesiruosia lenktynese vaziuoti? Nes apsisukus ar pablokavus rata komplekto kaip ir nebera
A85
| 2018 Liepos 11 d. 11:18
Jei kažkam įdomu kodėl Mercedes ir Ferrari turi po skirtingus kiekius medium ir soft, tai dėl to, kad vieną mišinį treniruotėse bando vienas pilotas, kitas - kitą. Lenktynėse galų gale turi po vienodą kiekį naujų padangų, jei viskas pagal planą. Renault, žiūriu, biškį rizikuot mėgėjai. Top komandos suprato, kad geriau mažiau ultrasoftų, bet daugiau softų, nes paskui nebeturi kuo važiuot, jei koks SC ar VSC. Na, ir treniruotėse yra ką padrožt.
×

F-1.lt pulsas