Komandos tariasi dėl M. Mosley įpėdinio? (20)

Komandos tariasi dėl M. Mosley įpėdinio?
logo 2008 Balandžio 30 d. 22:49
Britų žiniasklaidos teigimu, „Formulės-1“ komandų vadovai praėjusį savaitgalį Ispanijoje tarėsi dėl Tarptautinės automobilių federacijos (FIA) prezidento Maxo Mosley likimo bei galimo jo įpėdinio.
Teigiama, jog sporto komercijos teisių valdytojas Bernie Ecclestone'as subūrė ekipos atstovus tam, kad šie priimtų bendra rezoliuciją, raginančią į sekso skandalą įsipainiojusį funkcionierių kuo greičiau atsistatydinti.
Žiniasklaidos teigimu, svarstant M. Mosley likimą, buvo aptariama ir jo įpėdinio kandidatūra. Tokiu yra laikomas buvęs „Ferrari“ kompanijos ir jai priklausančios „Formulės-1“ komandos vadovas Jeanas Todtas.
Visgi, kaip jau įprasta, ekipų vadovams rasti bendros kalbos nepavyko. Nors dauguma jų ir pritarė rezoliucijai, tačiau kai kurie sporto vilkai atsisakė ją pasirašyti. Tvirtinama, jog iniciatyvai pasipriešino „Red Bull“, kurios savininkas Dietrichas Mateschitzas yra laikomas artimu FIA prezidento draugu. Be to, raginimą atsistatydinti pasirašyti esą atsisakė ir „Williams“ vadovai, kuriems nepriimtina J. Todto kandidatūra.
M. Mosley, tuo tarpu, ir toliau bando uždrausti internete skelbti jo linksmybių su laisvo elgesio merginomis vaizdo įrašą. Patyręs nesėkmę Didžiosios Britanijos teisme, FIA prezidentas ieškojo laimės Prancūzijoje, tačiau ir šios šalies teisėjas nusprendė nesiimti veiksmų, išskyrus liepimą sunaikinti šioje šalyje likusį spausdinto „News of the World“ leidinio tiražą.
Iš visų pusių puolamo M. Mosley likimas paaiškės birželio 3 dieną vyksiančios neeilinės FIA Generalinės asamblėjos metu, kurioje turėtų būti balsuojama dėl pasitikėjimo organizacijos vadovu. Funkcionierius jau pareiškė pats pasitrauksiąs 2009 metų pabaigoje pasibaigus dabartinei kadencijai, tačiau jis gali būti atstatydintas ir anksčiau.

Komentarai (20)
vaidazzz7
| 04/30 23:01 Atsakyti
Manau kad FIA prezidentu turetu tapti zmogus kuris nesusijes su nei viena is komandu. Zinoma, Jeanas Todtas pagal savo zinias, autoriteta ir dar daug dalyku, tikrai butu geras vadovas. Bet mazu maziausiai del ivairiu spekuliaciju (susijusiu su ferrari) manau jam nereiketu vadovauti.
.evka.
| 04/30 23:17 Atsakyti
Nu jooo, gal betka tik ne Todta... Cia butu toks pat absurdas jei per koky kasio eurocempo finala kuriame zaistu Lietuva ir tarkim Ispanija teiséjautu Brazauskas, Pilypauskas ir koks teiséjas ispanas...
Ir isvis kodél tuo FIA prezidentu turi tapti butent f1 pasaulio zmogus? Kodel negali kas is ralio?
SCHUMIS F-1
| 05/01 00:18 Atsakyti
Todtas yra genijus, manau pats tas FIA poste ;)
F1 = Ferrari Nr.
| 05/01 00:40 Atsakyti
na nepykite bet paziurejus foto, tai tokie jie bezdaliai senukai.. ovarto kokius milojonus... milijardus... ir as tokiu bezduku noreciau buti :D sutinku kad J.Todtas ne geriausias kandidatas, bet ir is kitu sporto saku atstovai itartinai ju gerbejams atrodytu. Sunku ka pasiulyti bet zmogus turi nusimanyti Auto Sporte o ka isrinks tesprendzia JIE, nes kad ir kas as cia sapaliosiu reiksmes nebus ;)
Civic
| 05/01 00:47 Atsakyti
O kur tas irasas yra? :) But idomu paziuret ka pridirbo
McRomka
| 05/01 01:25 Atsakyti
dar nemates??? sugebek tu taip :D
http://www.youtube.com/watch?v=uO5ZiXGtxGQ
Senelis
| 05/01 06:58 Atsakyti
nors Todtas ir labiausiai tiktų,bet dėl ramybės geriau susiranda ką kitą...
Xtremez
| 05/01 10:04 Atsakyti
Jo, jeigu Todtas ateis i FIA posta tai viskas, galima bus uzraukti F1 ziurejima. Tas tai pasistengs be kalbu Ferrari iskisti i virsu.
tiesiog as
| 05/01 10:08 Atsakyti
Galetu is vis pasalini zmogu, kuris dometusi sportu, bet ne jame dalyvautu, nes dabar nesamone gaunasi.
Vidocq
| 05/01 10:09 Atsakyti
Senelis ... ar gali išvardint iš kokių kandidatų labiausiai tiktų?
×

TOP naujienos