Kviečiame išrinkti F-1.LT metų geriausius! (54)

Kviečiame išrinkti F-1.LT metų geriausius!
logo 2012 Gruodžio 26 d. 23:42, F-1.LT
Besibaigiant metams F-1.LT tradiciškai – jau devintąjį kartą – kviečia išrinkti praėjusio „Formulės-1“ sezono geriausiuosius 10 skirtingų nominacijų.
> Spauskite čia ir balsuokite!
Pagrindinėje – metų lenktynininko – kategorijoje jūsų teismui pateikiame keturias kandidatūras: palyginti silpnu bolidu dėl čempiono titulo kovojusį Fernando Alonso („Ferrari“), dėl įvairių nesklandumų iš kovos anksti iškritusį Lewisą Hamiltoną („McLaren“), fantastiškai į sportą sugrįžusį Kimi Raikkoneną („Lotus“) ir jau trečiąjį titulą iš eilės pelniusį Sebastianą Vettelį („Red Bull“). Tad kas šiemet geriausias?
Tradiciškai rinkimuose savo nuomonę galės išreikšti registruoti F-1.LT vartotojai. Jais tapti dabar kaip niekada lengva – tiesiog prisijungiant per „Facebook“, be jokio anketų pildymo. Kadangi metų pabaiga jau visiškai ant nosies, balsuoti šiemet bus galima tik keturias dienas – iki gruodžio 30 d. vakaro. Rezultatus paskelbsime paskutinę metų dieną!
> Spauskite čia ir balsuokite!
---
Anksčiau vykdytų rinkimų rezultatus galite rasti paspaudę žemiau pateiktas nuorodas.
2011 m. F-1.LT „Formulės-1“ metų geriausiųjų rinkimai
2010 m. F-1.LT „Formulės-1“ metų geriausiųjų rinkimai
2009 m. F-1.LT „Formulės-1“ metų geriausiųjų rinkimai
2007 m. F-1.LT „Formulės-1“ metų geriausiųjų rinkimai
2006 m. F-1.LT „Formulės-1“ metų geriausiųjų rinkimai
2005 m. F-1.LT „Formulės-1“ metų geriausiųjų rinkimai
2004 m. F-1.LT „Formulės-1“ metų geriausiųjų rinkimai
2003 m. F-1.LT „Formulės-1“ metų geriausiųjų rinkimai


Komentarai (54)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Motorman
| 12/30 23:57 Atsakyti
F-algis-1 >>> Net pačiam nemalonu, kad rašau tokiam kaip tu, bet tiesiog negaliu nesistebėti, iš kur atsiranda tokių idiotų... Jau negana turim tokius kaip 1_P, atsirado dar krūva: tu, Badoer, Badrovas...
F-algis-1
| 12/30 23:44 Atsakyti
Net ir Metu rinkimuose jauciasi stipri Baranausku vaikio meile ispaniskai sintetikai... visur. Kas ten per nesamone su "netiketumu": Ferai sugebejimas kovoti net ir su silpna technika??:)) kad italiukai vaidino, kad yra silpni, tai cia kitas dalykas. bet jei butu silpni, butu kaip Mersai. nu zodziu. sintetikos pasaulyjeeeeee:)
rasita
| 12/30 18:20 Atsakyti
Badrovas ir F-Astest,išmokit komentuoti,pasitelkę gražesnius ir mandagesnius žodžius.
gml
| 12/29 17:45 Atsakyti
Badrovas ka durhatoi interneta ivede?
Jekesas
| 12/29 11:00 Atsakyti
1. Alonso (vadovavausi pasirodymu prieš komandos draugą ir bolido pajėgumą) Šiuo atveju Vetelio pergalė prieš Alonso 3 taškais su Redbuliu atrodo per menkai. Kaip pvz silpnas žaidėjas žaidžiantis stipresnėje komandoje nėra geresnis žaidėjas už stipresnį žaidėją žaidžiantį silpnesnėje komandoje. 2. Red Bull (vadovavausi patikimumu, greičiu, rezultatais ir X-faktoriais avarijom, gedimais) Diždiąją sezono dalį geriausiu bolidu laikiau Ferrari, nes jis buvo patikimas ir greitas, bet kai pas save tiek patikimumą tiek greitį pagerino Redbuliai, abejonių neliko kuris bolidas geresnis. 3. J.E.Vergne (beliko vadovautis rezultatis) labai skurdus pasirinkimas, pasirinkau Vergne nes jis nugalėjo savo komandą draugą taškais, o ne aukštesne užimta vieta vienose lenktynėse, kaip padarė Picas. Be to didelis minusas Picui, kad atidavė 10 vietą Caterhamui paskutinėse GP. 4. Brazilijos GP (vadovavausi intriga čempionato atžvilgiu, lenkimų gausa, jų turėjo būti bent tuzinas ir x-faktoriais lietumi ir avarijomis) Neabejotinai metų lenktynės turėtų būti tos kurios yra lemiamos, per kurias gniaužia kvapą ir nesinori miego, kaip pvz 4 kėlinys visada bus labiau intriguojantis ir įdomesnis nei 1, 2 ar 3 jei viskas sprendžiasi taškas į tašką. 5. Raikonenas prieš Šumacherį SPA (vadovavausi tuo, kad lenkimas turi būti ne fuksinis, ir nepriklausantis nuo aplenkiamo varžovo malonės bei neturimas didelis pranašumas prieš varžovą) Čia sunkiausia buvo pasirinkti, ir abu Raikoneno lenkimai ir Kobayasio lenkimas yra apylygūs, bet jei išskirti vieną tai įspūdingiausiai atrodė Raikoneno bent jau man, Šumis kaip visad buvo platus, bet Raikonenas jį apėjo. 6. Masinė avarija starte Balgijos GP (kriterijai buvo tie, kad jei avarija, tai tai avarija ir ji turi būti įspūdinga, pavojinga ir daugiausia bolidų iš kovos eliminuojanti) tokia avarija Belgijos starte ir buvo, manau čia metų avarija be konkurencijos, užbaigusi ir dviejų čempionų lenktynes ir ko gero nulėmusi esminį dalyką, kodėl dabar čempionas Vetelis o ne Alonso. 7. Hamiltono perėjimas į Mercedes (vadovavausi paprastu žmogišku faktoriu, kurią naujieną pamatęs buvau labiausiai šokiruotas ir pritrenktas) Nors buvo kalbų, kad Lewis tariamai gali pereiti į Mercedes, ir to lyg buvo galima tikėtis ir laukti, bet kai tai tapo oficialu, tai sprogimas žiniasklaidoje buvo nemažas. Perezo atėjimas į Maclarenus sulaukė mažiau dėmesio vien dėl skirtingų pilotų svorių F-1 pasaulyje, o Šūmacherio tie pasitraukimai vos kaip ne kasdienybė, pirmas išėjimas buvo pilnas pompastikos, o šis blankesnis, nes visų pirma jis ir pats jau blankus kaip pilotas, visi jo fanai tegyveno praeitimi, o ne dabartimi, antras išėjimas iš sporto nepriduoda solidumo šiai asmenybei. Kiti mano pasirinkimai: 8. 7 skirtingi laimėtojai pirmose 7 lenktynėse. 9. Bandymų sesija sezono metu. 10. Raikonenas 1 vieta Abu Dabyje.
Macazar
| 12/29 08:57 Atsakyti
Badoer>>Ne,ne Lotusas patikimume butu be konkurencijos. Kimi finisavo 20/20 etapu.
Badoer
| 12/29 00:35 Atsakyti
Na as tai McLaren ivardinau kaip greiciausia :) apie patikimuma nepagalvojau :) cia tai be konkurencijos ferrari butu. Nors ne. Massai ir garaze nuo gearbox'o plomba nukrito :DD
LewisNr1
| 12/28 22:55 Atsakyti
Beje, nors ir pats balsavau už mp4-27, tačiau nėra taip jau akivaizdu, nepasakyčiau, kad prastesni labai buvo "RedBull", ar "Lotus" bolidai. Taip, gal "McLaren" ir turėjo greitį, bet pažvelgus į nepatikimumą, visokiausių dalių, kas irgi susiję su bolidu, iškart iškyla klausimas, ar tikrai bolidas buvo geriausias. Visgi jei ne gedimai, turbūt iki paskutinių lenktynių būtų kovoję "McLaren'ai", aišku čia jau iš serijos "kas būtų, jei būtų", bet...
Badoer
| 12/28 22:49 Atsakyti
Na ka. Jeigu viska vertint objektyviai, tai rezultatai turetu but tokie: Metu lenktynininkas – S.Vettel, Metu Bolidas – MCLaren, Metu Naujokas – Vergne, Metu Lenktynes – Brazilijos GP, Metu Lenkimas – Raikonen:Shumacher, Metu Avarija – Masine avarija Belgijos GP starte, Metu Ivykis – Hamio perejimas i Mercedes, Metu Siurprizas – 7skirtingi nugaletojai 7 pirmose lenktynese, Metu Naujove – Bandymai sezono metu, Metu Pasirodymas – Vetelio 3 vieta Abu Dabyje.
Motorman
| 12/28 22:17 Atsakyti
LewisNr1 >>> Lewisas šiais metais pasirodė puikiai, beveik idealiai, bet jo problema yra pastovumo nebūvimas ir retkarčiais viskas arba nieko požiūrio demonstravimas. Dar klausimų bus? :)
×

TOP naujienos