L. di Montezemolo: norime susigrąžinti šlovę (5)

L. di Montezemolo: norime susigrąžinti šlovę
logo 2012 Vasario 03 d. 13:21, Ferrari
Ferrari“ prezidentas Luca di Montezemolo naujo komandos F-1 bolido pristatymo proga išreiškė paprastą troškimą susigrąžinti praeityje ekipą supusią šlovę.
„Mes norime laimėti. Norime turėti tam tinkamas sąlygas, kaip praeityje. Mes turime visas sudėtines dalis idealiam rezultatui“, - kalbėjo italas, pats asmeniškai nedalyvavęs oficialioje ceremonijoje.
„Stefano (Domenicali, komandos vadovas – red. past.) labai sunkiai dirbo, kad būtų paruoštas bolidas ir pagerinta ekipos organizacija. Šie pakeitimai yra svarbūs ir suteikia mums galimybę turėti labai konkurencingą komandą“, - pastebėjo jis.
L. di Montezemolo patikino, kad naujasis „Ferrari F2012“ bolidas yra visapusiškai geresnis už savo pirmtaką, bei mįslingai vylėsi, kad šiemet bus išvengta ginčių dėl techninių taisyklių interpretacijų.
„Viskas buvo pagerinta. Esu tikras, kad būsime apdovanoti. Mūsų fanai ir gerbėjai nori, kad mes grįžtume į šlovę“, - kalbėjo italas.
„Esu tikras, kad artėjančiam sezonui taisyklės buvo sukurtos skaidriai. Pasitikime FIA, kad ši jas taikydama laikysis tinkamo požiūrio“, - pridūrė jis.
[gallery id=908]

Komentarai (5)
SEOT
| 02/03 15:04 Atsakyti
;DD nesulaukiu gonkiu, smagu skaityt kaip visi sika i batus, tuo paciu ir as pats :D Pirmyn Ferrari !
Tarzanas
| 02/03 14:33 Atsakyti
Ne jie bijo kad kiti kokių nors naujų apipučiamų difuzorių neprisigamintų.
Vandamke
| 02/03 14:08 Atsakyti
dzedajau maziau verk :D
Kaledu_Seneliss
| 02/03 14:03 Atsakyti
taip, tris turbas pakabino ir tikisi jog niekas nepastebes.
Jekyll
| 02/03 14:00 Atsakyti
Tai jau, aišku, yra primontavę kažko nelegalaus į tą savo begemotą.
×

TOP naujienos