L. Hamiltonas abejoja galimybėmis lenktynėse pasipriešinti M. Verstappenui

L. Hamiltonas abejoja galimybėmis lenktynėse pasipriešinti M. Verstappenui
logo 2021 Birželio 26 d. 17:57, Daimler AG

„Mercedes“ pilotas Lewisas Hamiltonas abejoja, jog normaliomis sąlygomis rytoj Austrijoje vyksiančiose lenktynėse jam pavyks įveikti pagrindinį varžovą Maxą Verstappeną, kuris šiandien iškovojo „pole“ poziciją.

Britas buvo greičiausias paskutinėje šio savaitgalio treniruotėje. Bet svarbiausiuose šios dienos važiavimuose varžovus greičiu pranoko ir „pole“ poziciją iškovojo minėtasis M. Verstappenas.

L. Hamiltonas paskutinėje kvalifikacijos dalyje suklydo ir liko trečias. Jį aplenkė komandos draugas Valtteri Bottas. Bet pritaikius baudą suomiui, britas lenktynes pradės iš antros pozicijos.

„Jie buvo tokie greiti šį savaitgalį. Tad mes darėme viską, kad jiems pasipriešintumėme“, - po kvalifikacijos sakė L. Hamiltonas.

„Tai nebuvo pati geriausia mano kvalifikacija. Bet pritaikius baudą Valtteri, startuosime iš pirmos eilės. „Red Bull“ visą savaitgalį turėjo prieš mus ketvirčio sekundės pranašumą. Manau, kad kvalifikacijoje mums pavyko truputi prie jų priartėti. Bet vakar įveikiant ilgesnes distancijas, jie buvo ketvirčiu sekundės greitesni už mus.“

„Bus įdomu pamatyti ar rytoj mums pavyks jiems rimčiau pasipriešinti. Nemanau, kad esame tokie greiti, jog galėtume juos įveikti normaliomis sąlygomis. Galbūt mūsų greičio pakaks bent per daug nuo jų neatsilikti. Galbūt rytoj sulauksime staigmenų, galbūt palis, kas žino?“

Lewisas Hamiltonas
Pilotas: Lewisas Hamiltonas 2024 sezono taškai: 219
Komanda: Mercedes Amžius: 39 m.
Plačiau
Trasa: „A1-Ring", Spielbergas (Austrijos GP)
Ilgis: 4,326 km Ratų skaičius: 71
Plačiau


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1859
2. Beržas 1833
3. Tadas Misevičius 1828
4. regdal 1825
5. gytisz 1821