L. Hamiltonas: apie papildomą tašką net negalvoju (6)

L. Hamiltonas: apie papildomą tašką net negalvoju
logo 2019 Gegužės 05 d. 13:07, Daimler

Mercedes“ komandos piloto Lewiso Hamiltono nesužavėjo šio sezono „Forumlės-1“ naujovė.

Nuo šiol už greičiausią ratą lenktynių metu sportininkui yra skiriamas taškas, tačiau britas nesiruošia kvaršinti sau galvos tokiomis smulkmenomis.

Anot brito, tai tikrai nelems galutinės pilotų rikiuotės pasibaigus sezonui ir jis verčiau kreips dėmesį į kitus dalykus.

„Apie tai net negalvoju. Po keturių pirmųjų etapų supratome, jog tai įvyksta lenktynių pabaigoje, kai kažkas atlieka papildomą sustojimą.

Sportininkas tiesiog tai atlieka ir laimi tašką.

Taigi, aš geriau nukreipsiu savo dėmesį į maksimalų lenktynių taškų iškovojimą. Nemanau, jog mano požiūris pasikeis per visus metus“, - aiškino L. Hamiltonas.

Tiesa, šiuo metu britas bendroje pilotų įskaitoje nuo lyderio Valtteri Botto atsilieka būtent tašku, o suomis pasižymėjo greičiausiu ratu Australijos „Grand Prix“ metu.

Komentarai (6)


burzumas
| 2019 Gegužės 08 d. 20:03
tas taskas tiesiog buvo neisvengiamas dalykas:) dabar tik reikia prie to priprasti:) bet jei vaikysies to tasko, tai tikrai titulo gali ir nelaimeti:) o jei pasitaikytu momentas "negeras" kai teks vaikytis to tasko, tai tada paimti ir tiek:) bet jei pamastytume giliau, tai lyg naujas atsirades lenktynese kriterijus, kurio reiketusi "vaikytis", jei tik tai gali buti imanoma:)
ksdkdk
| 2019 Gegužės 06 d. 00:11
YZF
| 2019 Gegužės 05 d. 13:47

Ka i tai musu komentarai?

Sau klausimas adresuotas?
ddt
| 2019 Gegužės 05 d. 15:56
YZF
| 2019 Gegužės 05 d. 13:47

Ka i tai musu komentarai?

Lygiai taip jis per Top Gear (kai su Liana darė greitą ratą) sakė "I'm not here to compete", į ką Clarkson'as pasakė "Yeah, right". Va toks komentaras į Lewis'o intervą.
deivec
| 2019 Gegužės 05 d. 15:35
Lewis aisku daznai pasako, bele pasakyt. Toks jis jau zmogus.
Bet faktas, kad vienas taskas maziau turi itakos, negu pergale vs antra vieta...Taigi...
Matematika paprasta.
Jeigu gale sezono matysis, kad skirtumai mazi, tada ir darys ta FL, vardan cempionato. O jeigu nebus reikalo, darys vidutiniokai del KT.
Simply as it is
A85
| 2019 Gegužės 05 d. 14:42
Galvoja kaip didelis :) Būtų jis pasiėmęs FL Australijoj, būtent jis dabar pirmautų čempe. Spėju, kad čia vėl taip spaudžia VB, jei anas šituos jo pasisakymus skaito. Sutinku, kad tas papildomas 21 taškas negroja, jeigu laimi pastoviai. Bet lygioj kovoj, oj kaip vienas ar kitas taškelis gali įtakot galutinę čempionato poziciją.

Bet, su visa pagarba VB, kuris sezoną pradėjo fenomenaliai, išlaikyt visą sezoną tokį tempą prieš LH bus labai sunku. Aš labai tikiuosi, kad taip ir bus. Plius, įdomu kokia bus Ferrari forma Europoj. Jeigu anie pagaliau išsiaiškino kas pas juos ten ne iki galo veikia, ir atitinkamai įdiegė atnaujinimus – sezonas dar gali pasidaryt labai įdomus. Bet čia ifs and buts.

O pabaigiant su šitais taškais. Taip, top 3 komandos galės sau leist prabangą paskutinį iš šešeto kviestis papildomam sustojimui ir pasiimti tą tašką. Taškus visada geriau pasiimti negu prarasti. Jeigu jau komanda gaudo kiekvieną tūkstantąją, tai tikrai ims ir tą tašką esant palankioms aplinkybėms, arba netgi atims iš top 10, jei matys, kad gali paimti konkurentai :)
YZF
| 2019 Gegužės 05 d. 13:47
Ka i tai musu komentarai?
×

F-1.lt pulsas