L. Hamiltonas: dėl nuobodžių lenktynių kaltinkite F-1 vadovus, ne pilotus (50)

L. Hamiltonas: dėl nuobodžių lenktynių kaltinkite F-1 vadovus, ne pilotus
logo 2019 Birželio 24 d. 12:11, Pirelli

Mercedes“ pilotas Lewisas Hamiltonas mano, kad dėl nuobodžių lenktynių yra kalti ne pilotai, o sporto vadovai, dažnai priimantys blogus sprendimus.

Britas dominavo praėjusį sekmadienį Prancūzijoje vykusiose F-1 lenktynėse. Tai buvo trečioji sportininko pergalė iš eilės ir šeštoji šių metų sezone. Kol kas šiemet lenktynėse yra nugalėjusi tik „Mercedes“ komanda.

„Mes, lenktynininkai, nekuriame taisyklių. Mes neturime nieko bendro su sporte cirkuliuojančiais pinigais. Jei esate nepatenkinti, kreipkitės į tuos, kurie vadovauja šiam sportui ir raginkite juos geriau atlikti savo darbą. Manau, kad jei stengiasi, bet daug, daug metų jie priiminėjo blogus sprendimus“, - sakė L. Hamiltonas.

Kalbėdamas apie lenktynes, L. Hamiltonas kaip pavyzdį pateikė Kanados GP, kur vyko įdomi dvikova, ir nuobodžias Prancūzijos GP varžybas.

„Tokias lenktynes, kokias matėme Kanadoje, žmonės dažniausiai mėgsta. Tokias, kokias matėme Prancūzijoje, žmonėms dažniausiai yra nuobodžios. Tačiau žmonėms svarbu suprasti, kad dėl to nėra kalti lenktynininkai. Kalbame apie F-1 ciklą, kuris tęsiasi metų metus. Ir visa tai vyko dar prieš man patenkant į F-1.“

„Tai Bernie sukurtas pagrindas ir sprendimai, kurie buvo priimami praeityje. Viskas taip pat daroma iki šiol. Ir kol visa tai nepasikeis, situacija, kurią matome dabar, taip pat išliks nepakitusi. Tai ne mano darbas. Mano darbas yra atvykti į lenktynes ir atlikti savo, kaip lenktynininko, darbą.“


Komentarai (50)
maxpower
| 06/24 22:37 Atsakyti
ddt
06/24 17:48

Pradžiai, mano galva - turi užlinkt silpnos komandos su silpnais vadovais. Tokios kaip Williams. Nesvarbu, sentimentai ar meilės nemeilės. Nemoki ir nesugebi įnešt intrigos ir aštresnių kovų - leisk geresniems. Tada galbūt matysim daugiau gerai apmokamų Hamiltonų (nes talentas), o ne pay2drive kubicų strollų ir pan pilkų vidutinybių (nes turi pinigų).

Bėda kad nėra norinčių užimti wiliams vietą. Išeis wiliams liks 9 komandos ir kas nuo to pasikeis? Panašiai kaip kai kurie sako meskit senius ir duokit vieta jauniems, bet tie jauni dauguma nepaveza senių lygio, vienas kitas ateina vertas dėmesio.
politras logo rėmėjas
| 06/24 23:36 Atsakyti
Na cia tokiu komentaru yra topiniu, kad balnokit broliai zirgus... ypac tie kur reik uzlenkt silpnas komandas ir visas jas ismest, kad ateitu stiprios 😂😂😂... arba bolidus padaryt vienodus 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️... taip, kiekvienas etapas yra gan noubodis ir muspekamas, taciau cia ne Palangos ralis... komandos turi buti skirtingos ir ju galetu buti dar daugiau.. masinos turi buti skirtingos, ir zymiai skirtingesnes nei yra dabar... yra daug budu padaryt varzybas idomesnes.. uzskaitau komentara del pul pozicijos ir starto sukeitimo, taip pat turetu buti sutvarkytas tas prakeiktu padangu devejimosi/nesidevejimo reikalas... turi buti priverstinai ivesta minimum dvieju triju sustojimu strategija, tiekiant minkstesnes sudeties padangas... yra galimybiu, bet per daug biurokratijos ir politikos...
Black_Death
| 06/24 23:36 Atsakyti
Ne komandose, ne pilotuose esmė. supuvęs yra pats reguliuojantis mechanicmas, panašiai kaip Lietuviški keliai, *** lopyt kelio imitaciją? padaryt gerą kelią užmiršt kas yra kelių remontas. Ne mano vieno pastebėjimas, kad kirtus LT sieną iškarto mašinoj sunku susikalbėti... Tas pats su F1, į F1 reikia gražinti sportinę dvasią, o ne madų podiumą.
mariusis
| 06/25 14:39 Atsakyti
SliMMaz logo rėmėjas
06/25 13:31

Eik tu rimtai turi naujoku saukimus? :) Baik prasau :) Saukimai nieko deti, pagrindis dalykas yra "Tusas". Kaip ten su Pelicans, Trailblazers (palaikoma komanda), Bucks, Hawks? Raptors (na su Rapsais kiek kita situacija, mokesciai kiti, kita salis ir visi kiti dalykai su darbo vizomis, bet vistiek) I sitas komandas nieks nenori eit (net naujokai, tas pats Zionas) nes miestai nepatrauklus zvaigzdems, maza infrastruktura, sioms komandoms nera sansu susikurt kokia franchize, Kai Arenas suzinojo, kad Richard'a Jeffersona iskeite i Bucks jis press confoj zvenge sakydamas, kad uzjaucia ji Richard Jefferson going to Milwaukee .... HAHAHA! Oh man, now that is funny. When I heard that, I started laughing. Oh man, did I start laughing. You know why? Because every player hates Milwaukee. Nobody wants to live in Milwaukee. I'm sorry, Milwaukee, to come down hard on you, but no one in the NBA wants to play in Milwaukee. From him going from New Jersey, actually from New York (because he lives in New York), from New York to Milwaukee is like going ... let's just say it's not going to sit well with you. That was a funny one when I heard that one. Tai va Biciuli saukimai nieko nereiskia, turek tu nors top5 saukimus is eiles... Knicks visad bus auksciau Blazers, Hawks, ir kitu, nes tai Knicks. Tas pats su Formule1, Williams ir kiti gali paimt kokia pergale (kaip Raptors si sezona) beet Ferrari visad bus auksciau, net jei 20m nieko neaimes. Tai vabiciuli, F-1 su NBA turi daugiau bendro nei tau atrodo

Gal tu nebekliedėk taip su ta NBA. Esminis skirtumas nuo NBA ir f1, kad NBA niekas nebelaimi po 5 ar 6 kart iš eilės. Per pastaruosius 10 metų, kiek pasikeitė čempionų, ten kažkas apie 6-7, o kiek f1? F1 visi mato tik ferrari, kaip seniau kažkas matė bulls su jordanu ar kokius lakers su bryant. Baigės ferrari laikai kaip ir tų nba komandų ir ten rotacija vyksta čempionų miela žiūrėti. O čia visiems svarbu ferrari kad laimėtų.
eustachijus
| 06/24 18:10 Atsakyti
ddt
06/24 17:48

Pradžiai, mano galva - turi užlinkt silpnos komandos su silpnais vadovais. Tokios kaip Williams. Nesvarbu, sentimentai ar meilės nemeilės. Nemoki ir nesugebi įnešt intrigos ir aštresnių kovų - leisk geresniems. Tada galbūt matysim daugiau gerai apmokamų Hamiltonų (nes talentas), o ne pay2drive kubicų strollų ir pan pilkų vidutinybių (nes turi pinigų).

neacibodo dar tau ta williams? tokia kokia yra ji yra ar nėra absoliučiai jokio skirtumo f1 išskyrus tau. :) ta bobelė tikrai ne viena priiminėja sprendimus,frankas ką tipo nebeturi žodžio? Paydraiveriai jau 10m f1 problema,mažieji kitaip jau nebeišsilaiko,o ir kam jiem top draiveriai ar technologijos jei vis tiek šansų jokių įkast lyderiams nėra? problema iš pašaknų. Esmėje turi būti aplygintas bolidų pajėgumas. Kaip. Tik biudžeto ribojimu ir daugelio detalių standartizavimu.Aero supaprastinta,kad kova būtų ir viskas ko reik. Bet Bernie davė veto fermariams prie jų prisidėjo mersai ir amba sportą šitą jau peržėgnot jau senai reikėjo gal mikimauzai ir ištemps per stebuklą... Nors tokie veikėjai pasamdyti kaip Brownas grybą totaliai pjauna,tai nežinia kaip čia bus.
eustachijus
| 06/24 20:00 Atsakyti
jo ddt ,ko pergyveni ,kad Kubica užima vietą degeneratyvioje komandos,kur ir Kęmiltonas būtų Robertui varžovas,o neverki,kad Botas užima vietą auksinę pats nieko nepadarydamas?
SliMMaz logo rėmėjas
| 06/24 20:21 Atsakyti
Kaikuriem veikejam geriau 4 komandos po 5 bolidus... #jonines
Ir dar matai Williams, 1/3 Origin komanda pasalint reik...
SliMMaz logo rėmėjas
| 06/24 22:25 Atsakyti
Ezo
06/24 20:53

Kiek kartu per paskutines lenktynes ekrane matei ta 1/3 Origin komandu? Ir ka tai isvis reiskia siandienineje formuleje? Wiliams yra praeitis viskas su tuo baigta, kaip ir su daugybe kitu dalyku, kaip atmosferiniai varikliai, kuro pildymai ar panasios atgyvenos, pasaulis juda i prieki ir nebutinai ateitis Jums turi itikti :)

Tai ir Lakers su Jazz is NBA ismetam, juk pasailis juda i prieki :)
SliMMaz logo rėmėjas
| 06/24 22:29 Atsakyti
dar visai neseniai 2017 Williams buvo 5, o 2014/2015 3rd... Rezultatai tik paskutinius 2sez tragiski, am mazdaug kaip Ferrari, kada jie ten paskutini karta kazka laimejo? Bet Ferrario tai nemetam?
Black_Death
| 06/24 23:27 Atsakyti
eustachijus
06/24 19:53

Ne,tiesiog tam nr1 būtų gerokai sunkiau ;) Nebent Fetkai į komandos draugus paimtų Raikiną su Massa,bet iš tokių manevrų jau juoktųsi visas F1 pasaulis :D Būtų ir naujiems talentams kur pasireikšt,vieni pliusai...

Ne matau nieko juokingo, jei kazkas gerai atlieka savo darba. Daug mirė iš juoko, kai Raikis sužinojo, kad sekančiame sezone jam vietos fermoje nebėra?
Teoriškai taip, praktiškai ne. būtų nr1 nr2 nr3 arba nr1 nr2 nr2, dar neaišku kokio lygumo bolidai būtų skiriami. no coment more.
Jei būtų pliusai, tai dabar minusai? Josefas sugėrė su Horneriu Max iškart gavo jauniausio čiampiono titulą :D Strolas atsigėrė RedBull ir tėvas nupirko komandą, kad vaikas išmoktų skristi. Lecleras sutepė Sauber, gavo prisėsti prie vairo. Nematau jokio pliusų minusų skirtumo tarp jaunųjų talentų kalvės.
×

TOP naujienos