L. Hamiltonas: esame automobilio kūrimo procese (2)

L. Hamiltonas: esame automobilio kūrimo procese
logo Kovo 04 d. 10:00, Mercedes-Benz Grand Prix Ltd nuotr.

Pirmajame šio sezono GP Bahreine „Mercedes“ susidÅ«rė su problemomis, kurios sutrukdė komandos pilotams kovoti dėl podiumo. Nepaisant to, daugkartinis čempionas Lewisas Hamiltonas tvirtina, jog viskas yra gerai, kadangi komanda vis dar yra automobilio kÅ«rimo procese.

„Dabar turime platformą, kurią reikia tobulinti. Esame automobilio kÅ«rimo procese ir manau, kad turime puikią komandą, kuri prie to dirba.

Lenktynėse aš turėjau baterijos problemų, todėl tiesiojoje buvo sunku. Dėl to praradau poziciją „McLaren“. Su šia situacija kovojau gerus dešimt ratų, o tai kainavo daugybę laiko. Tuomet aš tiesiog bandžiau susigrąžinti, tai kas prarasta. O tuomet sekė problemos su stabdžiais. Tai turėjo įtakos rezultatams.

Mes nežinojome kaip bus, tačiau buvo blogiau nei planavome. Tačiau lenktynių pabaiga turėjo gerų momentų. Tuomet jaučiausi konkurencingas. Tačiau tuo metu jau buvau praradęs per daug laiko, jog galėčiau kovoti dėl rimtesnių pozicijų“, - kalbėjo L. Hamiltonas.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
mantasb027
IP: 4ed9971 | 03/04 10:54 Atsakyti
Geros zinios
F-Fanas-1
IP: ef31773 | 03/04 12:53 Atsakyti
Graži mašina šiemet
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 816
2. Giriby 812
3. mantioras 805
4. Gudas 796
5. Kęstutis Šimkus 794