L. Hamiltonas: „Formulei-1“ turėtų vadovauti kas nors iš šalies (4)

L. Hamiltonas: „Formulei-1“ turėtų vadovauti kas nors iš šalies
logo 2019 Birželio 25 d. 17:05, Pirelli

Gegužę pradėta kalbėti apie tai, kad Toto Wolffas galėtų pakeisti Chase‘ą Carey „Formulės-1“ vadybos vadovo poste, bet pats Toto tokius gandus neigia. Lewisas Hamiltonas po finišo Prancūzijoje kalbėjo apie čempionato vadovybę, naują reglamentą, FIA vaidmenį ir komandų suinteresuotumą...

Lewisas Hamiltonas: „Ir nors aš nemanau, kad visoje „Formulėje-1“ yra geresnis vadybininkas nei Toto Wolffas, visi mes esame žmonės ir galime būti šališki. Jeanas Todtas – aukščiausio lygio specialistas, bet jis per ilgą laiką dirbo raudonojoje komandoje. Kai rytais jis renkasi tarp raudonų ir sidabrinių marškinių, tai iš įpročio velkasi raudonus.

Toto daug metų bendradarbiauja su „Mercedes“, būtų kur kas geriau, jei vadovauti „Formulei-1“ ateitų žmogus iš šalies, kad jis būtų neutralus ir nieko nežinotų, pavyzdžiui, apie „Ferrari“.

Turint galvoje tai, ką aš išgirdau susitikime Paryžiuje, procesas yra surėdytas ne geriausiu būdu. Viskas praėjo nelabai gerai ir jiems nelabai patiko tai, ką aš kalbėjau. Aš matau bardaką, kuriame mes atsidūrėme ir šį bardaką aš matau kiekvienais metais.

FIA – vadovaujantis organas ir tik jie turi priiminėti visus sprendimus. Komandų negalima įtraukti į šį procesą, kadangi komandos visuomet norės gauti ką nors sau, jie temps antklodę į savo pusę. Mes turime FIA ir jų vienintelė užduotis yra ta, kad kartu su „Liberty“ padarytų mūsų sportą didžiu. Tik jie turi turėti valdžią ir tik jie turi priiminėti sprendimus.

Jie siūlo padaryti mašinas dar sunkesnėmis ir tai mane tikrai erzina. Mašinos ir taip jau yra 130 kg sunkesnės nei tada, kai aš tik debiutavau F-1. Svorio didinimas blogai atsiliepia stabdžiams ir bolidui apskritai, mums teks dar labiau taupyti degalus.

Aš puikiai suprantu atsakomybę už savo žodžius, kadangi iš dabartinių lenktynininkų esu laimėjęs daugiausiai titulų. Aš jau daug metų dalyvauju čempionate ir noriu padėti padaryti teigiamų sprendimų sirgaliams, kurie žiūri „Formulę-1“. Aš nenoriu būti paprasčiausiai lenktynininku, kuris tik laimi titulus, mane jaudina mūsų sporto ateitis“.


Komentarai (4)
Accadia
| 2019 Birželio 26 d. 19:58
Laukiama, kad Mercedes užsitikrins titulą jau Monzoje. Čempionatas taptų priverstiniu, oficialiu, numirtų intriga.

Ką galėtume pasiūlyti į tokį komitetą?
Martin Brundle atstovauja abi puses, matęs nemažai. F-1 gali paruošti bendrą aprašą - susitikti kurį savaitgalį kavinėje, pralėkti kartingais ir surašyti, kas daro lenktynes įdomias, pasirašytų visi. Minčių lietus.
Accadia
| 2019 Birželio 25 d. 18:21
Bardakas ar betvarkė?
Ir kas tas bardakas?
Jakas Širakas prisidėjo prie vertimo :)
Lexxus
| 2019 Birželio 25 d. 18:07
Nu gerai pavarė, respects
Accadia
| 2019 Birželio 25 d. 18:04
Mūsų forumas tikrai nusipelno vietos komitete :)
Aj bet žinote, ką sako apie šuns balsą ir dangų - neina...
×

F-1.lt pulsas