L. Hamiltonas: galiausiai aš rašau savo istoriją (7)

L. Hamiltonas: galiausiai aš rašau savo istoriją
logo Vasario 23 d. 15:38, Mercedes-Benz Grand Prix Ltd nuotr.

Paskutinį savo sezoną „Mercedes“ gretose pasitinkantis Lewisas Hamiltonas prisipažino, jog jo perėjimas į „Ferrari“ nebūtų įmanomas be šios komandos vadovo Fredericko Vasseuro. Su prancūzu daugkartinis čempionas praeityje yra dirbęs jaunimo serijose.

„Mane su Fredu sieja puikūs santykiai. Dirbau su juo, kai važiavau F-2, mums kartu puikiai sekėsi F-3, taip pat GP-2. Iš tikrųjų tie laikai padėjo pagrindą mūsų santykiams. Nuo tada mes visada palaikėme ryšį.

Aš maniau, kad ateityje jis taps nuostabiu komandos vadovu ir pereis į F-1. Tačiau tuo metu jis tokiomis galimybėmis nesidomėjo. Buvo tikrai šaunu matyti, kaip jis įžengė į „Alfa Romeo“. Tada, kai jis gavo darbą „Ferrari“, aš tiesiog labai dėl jo džiaugiausi.

Kalbant apie mano perėjimą, manau, kad taip sutapo žvaigždės. Manau, kad be Fredo tai tikrai negalėjo įvykti. Todėl esu jam dėkingas ir džiaugiuosi jo atliekamu darbu“, - kalbėjo britas.

L. Hamiltonas taip pat tvirtino, jog praėjusią vasarą, kai su „Mercedes“ sudarė naują dviejų metų kontraktą, buvo visiškai pasiryžęs likti ekipoje, tačiau žiemą persigalvojo.

„Kai vasarą pasirašiau naują sutartį, žinoma, kad ateitį mačiau su „Mercedes“. Tačiau metų pabaigoje atsirado galimybė ir aš nusprendžiau ja pasinaudoti. Jaučiu, kad tai buvo sunkiausias sprendimas, kurį man kada nors teko priimti. Aš buvau kartu su „Mercedes“ paskutinius 26 metus, jie visuomet mane palaikė ir kartu turėjome neįtikėtiną kelionę.

Mes sukūrėme sporto istoriją ir tai yra kažkas, kuo aš labai didžiuojuosi. Tikrai didžiuojuosi tuo, ką pasiekėme. Tačiau galiausiai manau, kad aš rašau savo istoriją. Ir jaučiu, kad atėjo laikas pradėti naują skyrių“, - sakė L. Hamiltonas.

Kai paaiškėjo žinia, jog L. Hamiltonas kelsis į „Ferrari“, pats pilotas teigė, jog tai jo vaikystės svajonė. Tuomet kai kurie žiniasklaidos atstovai ir net Fernando Alonso viešai suabejojo ar L. Hamiltonas tikrai sako tiesą, tačiau dabar sportininkas kiek išsamiau pakomentavo šį savo teiginį.

„Kiekvienas vairuotojas augdamas matė geriausius Michaelio Schumacherio laikus su „Ferrari“. Visi matėme tą vaikiną raudonu kombinezonu ir galvojome ką reikštų būti jo vietoje. Kai nuvažiuoji į Italiją ir matai raudoną „Ferrari“ sirgalių jūrą, belieka tik tuo žavėtis.

Tai nuostabi komanda, tačiau ji nelaimi čempionato nuo 2007 metų, o didžiausia šlovę ji paskutinį kartą turėjo dar Michaelio laikais. Todėl matau tai kaip didelį iššūkį.

Aš dar vaikystėje žaisdavau GP-2 kompiuterinį žaidimą, o mano valdomas sportininkas buvo Michaelis. Taigi, jungtis prie šios komandos neabejotinai yra svajonė ir aš tikrai dėl to labai jaudinuosi“, - pasakojo L. Hamiltonas.

Veteranas taip pat patvirtino, kad iki šiol niekuomet nėra buvęs „Ferrari“ bazėje Maraneloje.

„Nesu ten buvęs. Pirmąjį „Ferrari“ automobilį, kaip dovaną sau, nusipirkau, berods, 2010-ais metais. Dabar jo nebeturiu. Tačiau ne, man neteko ten nuvažiuoti. Būnant „Mercedes“ nariu, nemaniau, kad būtų teisinga ten važiuoti“, - teigė L. Hamiltonas.

Jis taip pat sakė, kad bandys išmokti italų kalbos, nors kalbos ir nėra jo arkliukas: „Per visus šiuos metus man taip ir nepavyko išmokti jokios kitos kalbos. Tačiau, žinoma, tikrai bandysiu. Prisimenu, kai Italijoje važinėjau kartingais ir sugebėjau išmokti keletą eilučių. Taigi, tikiuosi, kad šios žinios sugrįš“.

Galiausiai L. Hamiltonas tvirtino, kad kol kas vis dar lieka įsipareigojęs „Mercedes“.

„Grįžtant prie naujo skyriaus, noriu akcentuoti, kad šis skyrius dar nebaigtas. Aš vis dar esu 100 procentų susitelkęs, kad su komanda šiemet pasiektume kiek įmanoma geresnį rezultatą. Tai yra labai didelis tikslas ir aš absoliučiai tikiu visais komandos nariais.

Tai, ką padarėme iki šiol, yra puiku. Todėl tikiuosi, kad kažkaip pavyks sumažinti atotrūkį nuo „Red Bull““, - žiniasklaidai sakė L. Hamiltonas.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
edde
IP: e64cc48 | 02/23 18:59 Atsakyti
Nu va
02/23 17:45

Stoga turi pas Ferrari, todel ir nebijojo eit, o jei su Mercedes nieko... skaityti daugiau

pagal bandymu dienas tai kaip ir aisku kad tikrai siemet nepavys jam nieko apskritai iskovoti. jei uzlips karta ant pakylos bus tikrai didelis pasiekimas
Nu va
IP: cbb9045 | 02/23 17:45 Atsakyti
Stoga turi pas Ferrari, todel ir nebijojo eit, o jei su Mercedes nieko nepavyks iskovot siemet, tai sprendimas labai logiskas.
Tur but,
IP: 5824e31 | 02/25 05:32 Atsakyti
Black_Death
02/24 16:48

Kokia nauda Ferrariui iš tamsiausio lenktyninko f1 istorijoje?

As ne LH fanas, bet kai mokami dideli pinigai, tai supraskim, Ferrari nauda mato. Gal jie perspektyva mato placiau. Jiem neidomu, kad LH "tamsiausias". Italai dideli bizni dare ir daro su Afrikos zemynu, bent jau su siaurine Afrika, tai ypac daug. Buvo ir yra daug bendru imoniu. Amerikoj daug turtingu juodu, kurie perka Ferrari. Ar bus sportiniai pasiekimai, matysis 2025.
HH
IP: e0fdeb7 | 02/23 18:41 Atsakyti
čia jau lyrika
Tur but,
IP: 5824e31 | 02/24 09:26 Atsakyti
Viena is priezasciu del perejimo I Ferrari dar ir psichologine..., nes rezultatu Mercedes komandoj 2022 - 2023 tiesiog nebuvo. Suprato, kad f1 fanai mato ir supranta, o zurnalistai dar ir paraso. Pakeisti komanda ir dar uz dideli atlyginima ir Ferrariui, ir jam naudinga.
Aivaras1
IP: 81e968b | 02/24 08:27 Atsakyti
Tech turetu tokios kalbos kelti nerima :))) kazkiek jau sypsena kelia siti nuolatiniai ham ir zvitriojo prancuzo ditirambai vienas kitam kaip jie buvo pazistami :))) ruosia dirva protekcijai zapadlistas hamilotas. idomu, kiek lenktyniu prireiks kol veseuras is gerojo ir teisingojo bus pradetas su sudais maisyti del lec sodinimo :))))
Black_Death
IP: f68fcea | 02/24 16:48 Atsakyti
Tur but,
02/24 09:26

Viena is priezasciu del perejimo I Ferrari dar ir psichologine..., nes... skaityti daugiau

Kokia nauda Ferrariui iš tamsiausio lenktyninko f1 istorijoje?
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 816
2. Giriby 812
3. mantioras 805
4. Gudas 796
5. Kęstutis Šimkus 794