L. Hamiltonas – geriausias britų lenktynininkas pagal „Autocar“ versiją

L. Hamiltonas – geriausias britų lenktynininkas pagal „Autocar“ versiją
logo 2017 Gruodžio 28 d. 06:29, FIA

Nors šiemet savo gimtinėje Lewisas Hamiltonas ir nebuvo pripažintas „Metų sportininku“, tai visai nereiškia, kad Didžiojoje Britanijoje jo pasiekimai buvo neįvertinti.

Autoritetingas žurnalas „Autocar“, suvesdamas 2017 metų rezultatus, sudarė geriausių automobilių sporto žvaigždžių sąrašą, kurie pasižymėjo praėjusiame sezone ir Lewisas, ketvirtą kartą laimėjęs čempiono titulą, pirmavo šiame reitinge.

Besibaigiančiais metais jis tapo pačiu tituluočiausiu britų autosporto lenktynininku, bet to, pagerino absoliutų „Formulės-1“ rekordą pagal iškovotų „pole“ pozicijų skaičių: dabar jis turi 72 tokius pasiekimus. 2017 metais jis laimėjo 9 etapus ir pagal pergalių skaičių užima antrą vietą reitinge po Michaelio Schumacherio. Bet Hamiltonui tik 32 metai ir jei jis ir toliau lenktyniaus prie labai konkurencingos mašinos vairo (o abejoti tuo kol kas neverta), tai visiškai galima įsivaizduoti, kad netolimoje ateityje britas perrašys šį neįtikėtiną rekordą, lygų 91 pergalei.

„Autocar“ sąraše – ne tik Didžiosios Britanijos sportininkai, nors jų čia yra daugiausia. 5 vietą reitinge užėmė Danielis Ricciardo, apie kurį žurnalistai parašė štai ką: „Ant podiumo jis geria šampaną iš batelio, kas keista ir puiku vienu metu, juokdamasis į veidą kitiems „Formulėje-1“, kurie, atrodo, patys save vertina labai rimtai“.

Kartu australas iš tiesų yra klasiškas pilotas, jo sąskaitoje – 5 pergalės, kurias jis iškovojo ne prie pačios greičiausios mašinos vairo. Belieka tik tikėtis, kad Danieliui greitai pavyks padidinti pergalių skaičių.

Į svarbiausių automobilių sporto žvaigždžių dešimtuką taip pat pateko ir Fernando Alonso, bet ne dėl pasirodymų „Formulėje-1“, o dėl labai ryškaus debiuto „Indy 500“ lenktynėse. Dėl savo universalaus pasiruošimo, aukščiausio profesionalumo ir šaltakraujiškumo jis eilinį kartą patvirtino, kad ne veltui jis yra laikomas vienu iš geriausių pasaulio lenktynininkų. Alonso net gi turėjo šansą laimėti, bet eilinį kartą pavedė technika ir viskas pasibaigė pasitraukimu. Bet suprantama, šis pasirodymas prikaustė daugelio žiūrovų dėmesį.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 2883
2. redworm 2851
3. Valerijonas 2848
4. berta 2847
5. Valode 2778