L. Hamiltonas: iš bolido išspaudžiau viską (5)

L. Hamiltonas: iš bolido išspaudžiau viską
logo 2014 Gegužės 10 d. 18:01, Daimler
Šiandien Barselonos (Ispanija) trasoje vykusioje kvalifikacijoje triumfavęs ir ketvirtąją „pole“ poziciją šiemet iškovojęs Lewisas Hamiltonas pareiškė, kad iš „Mercedes“ bolido išspaudė viską.
Britas buvo neįveikiamas vakar vykusiose laisvosiose treniruotėse, tačiau šios dienos važiavimuose jam rimtą iššūkį metė komandos draugas Nico Rosbergas, kuris kvalifikacijoje trumpam buvo išsiveržęs į priekį ir galėjo iškovoti „pole“.
„Buvo gana sunki diena. Nico važiavo tikrai gerai tiek trečioje treniruotėje, tiek kvalifikacijoje. Nebuvau įsitikinęs, jog man pavyks nugalėti. Kvalifikacijos pabaigoje iš bolido turėjau išspausti viską“, – sakė „pole“ Ispanijoje iškovojęs L. Hamiltonas.
L. Hamiltonas pridūrė, kad pilotuoti „Mercedes“ bolidą pirmoje kvalifikacijos dalyje buvo tikras košmaras.
„Buvo tikrai sunku. Sąlygos trasoje buvo gana prastos. Tačiau džiaugiuosi pasiektu rezultatu. Praradau šiek tiek tempo. Net ir važiuodamas lėčiau sugebėjau atsidurti rikiuotės priekyje, tad pasiektu rezultatu džiaugiuosi dar labiau.“
Britas negailėjo gerų žodžių „Mercedes“ komandai teigdamas, kad iki šiol nebuvo turėjęs tokio konkurencingo bolido.
„Prieš šį savaitgalį nežinojome kas užims kokias pozicijas. Tačiau mane įkvėpė mūsų visų atkliktas sunkus darbas. Dėkoju komandai už tai, kad turime tokį konkurencingą bolidą. Anksčiau to neteko patirti.“
[gallery id=1050 rand=rand]


Komentarai (5)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Rolnadas Sailoras
| 05/10 19:58 Atsakyti
turetu buti taip bolidas toks geras ir greitas ,kad laimejau su juom net neijunges variklio plius naudojau neutralia pavara :)
ecOr
| 05/10 19:44 Atsakyti
Lewiso firminis. :D Tokia antraštė matyta n kartų. :D Bet geras!
noel
| 05/10 19:23 Atsakyti
..zdukay ,todėl, kad Hamiltonas , moka susikoncentruoti pergalei jeigu technika nepaveda, o Rosbergui reikalingi papildomi faktoriai kurie padėtų Jam susikaupti nuo starto iki finišo maksimaliai išnaudoti bolido ir savo pilotavimo sugebėjimus. Rozbergas visais laikais buvo epizodinis favoritas , ko negali pasakyti apie Hamiltoną, Jis tikras karys kuris kovoja iki galo panaudodamas daugiau nei viską ką išmokęs. Sėkmės "Mercedes" komandai.
YakudzA
| 05/10 18:32 Atsakyti
hacpatb> sutinku,kad dominuojantis,bet vertas to
Hacpatb
| 05/10 18:26 Atsakyti
Sumaišė sąvokas, sakyčiau ne "konkurencingas", o "totaliai dominuojantis".
×

TOP naujienos