L. Hamiltonas: Kanadoje, ko gero, pateiksime naujienų (2)

L. Hamiltonas: Kanadoje, ko gero, pateiksime naujienų
logo 2019 Gegužės 31 d. 18:15, Daimler

Mercedes“ ekipos pilotas ir „Formulės-1“ čempionato lyderis Lewisas Hamiltonas tikisi, jog Kanados „Grand Prix“ etape komanda varžovus nemaloniai nustebins dar greitesniu bolidu.

Penkiskart pasaulio čempionas mano, jog šiam tikslui įgyvendinti pakaks dviejų savaičių laikotarpio, prabėgsiančio nuo paskutinių lenktynių Monake.

„Bus atlikta daug analizuojamo darbo, ypatingai bandant suprasti, kurios padangos yra tinkamesnės ir galinčios atnešti geresnius rezultatus mÅ«sų procesuose.

Savo ruožtu, bandau dar aktyviau darbuotis su inžinieriais, stengiantis išspausti viską iš automobilio.

Žinau, jog vyrukai sugrįžo į gamyklą ir šlifuoja bolido atnaujinimus. Ko gero, jau bÅ«simų lenktynių metu turėsime naują variklį, taigi, bus žengtas dar vienas žingsnis į priekį", - sakė L. Hamiltonas.

„Monako „Grand Prix“ metu buvome pasirinkę netinkamas padangas, vadinasi, bÅ«tume galėję nuveikti ir didesnį darbą, dėl to nėra jokių abejonių.

Mums niekada nepavyksta išspausti maksimalaus rezultato ir iš to turėtume pasimokyti.“


Komentarai (2)
Micius
| 06/01 08:14
Atsimenu McLaren triumfą, kai pirmose sezono lenktynėse trečioje vietoje finišavęs Frentzenas buvo aplenktas ratu...... Nors kiniški guoliai gadino patikimumą, bet pranašumas buvo stulbinamas...
Egidijus Lisauskas
| 05/31 23:17
Taip išeina, kad jo inžinieriai su hamiltonu tusuose kartu dirba? 🤔
×

F-1.lt pulsas