L. Hamiltonas: mano tikslas - neleisti nugalėti „Ferrari“ ir „Red Bull“ (7)

L. Hamiltonas: mano tikslas - neleisti nugalėti „Ferrari“ ir „Red Bull“
logo 2018 Gruodžio 06 d. 23:36, Daimler

Mercedes“ pilotas Lewisas Hamiltonas neslepia noro būti geriausiu visų laikų F-1 pilotu. Dar du metus minėtai ekipai atstovausiantis britas teigia, kad darys viską, jog įveiktų varžovus iš „Ferrari“ ir „Red Bull“ komandų.

L. Hamiltonas šiemet iškovojo penktąjį čempiono titulą. Iki Michaelio Schumacherio rekordo britui dar trūksta dviejų titulų.

Sportininkas šių metų F-1 sezoną užbaigė iškovodamas 73-ią pergalę karjeroje. Kad pakartotų M. Schumacherio rekordą, britui reikia iškovoti dar 18 pergalių.

„Jaučiu, kad dar nepasiekiau savo geriausios formos piko. Aš dar tik pakeliui link to. Dar turiu kur padirbėti ir patobulėti“, - kalbėjo L. Hamiltonas.

„Pasirašiau sutartį su komanda 2019 m. ir 2020 m. Tai turėtų būti įdomūs metai. Mano tikslas - pasirūpinti, kad per tuos du metus „Ferrari“ arba „Red Bull“ neiškovotų čempionų titulų.“

„Red Bull“ kasmet stengiasi būti vis stipresnė. Turime jauną Maxą, kuris nori tapti čempionu. Kitais metais turėsime ir Charlesą, kuris padarys viską, kad sužavėtų visus su „Ferrari“ bolidu. Tie du vaikinai yra daug jaunesni už mane. Dabar esu vienas seniausių pilotų rikiuotėje. Tai skamba juokingai, nes man tik 33. Jie yra jaunesni, tad aš turiu sugalvoti kaip juos įveikti, kaip būti stipresniu tiek fiziškai, tiek psichologiškai. Noriu išlikti rikiuotės priekyje. Ties tuo yra sutelktas visas mano dėmesys.“

L. Hamiltonas tikisi sulaukti kritikos bei pastabų iš komandos atstovų.

„Kitą mėnesį skirsiu daugiau laiko sau ir pagalvosiu kokiose srityse galėčiau patobulėti. Paprašiau komandos, kad ji atsiųstu man elektroninius paštus iš visų skyrių. Jiems nebūtina sakyti kieno tie laiškai. Aš tik noriu sužinoti jų nuomonę apie tai, kokiose srityse galėčiau patobulėti. Noriu tapti visų laikų geriausiu. Tai reiškia, kad turiu būti geriausias visose srityse.“

Komentarai (7)


eustachijus
| 2018 Gruodžio 09 d. 10:29
Bet jei kaip sakai susitapatinai pagal save ,tai nk keisto,kad patinka tokia ”asmenybė”
eustachijus
| 2018 Gruodžio 09 d. 10:27
Misiuli,kažką tu čia maišai. Alo visada kaip tikras vyras sako ką galvoja ir kaip taisyklė šneka visada protingai,o fotelis kaip maža jautri mergaitė,be to užsispyrusi kerštinga ir klastinga,nepripažįstanti savo klaidų kaltinanti tik aplinką.
Misiulis
| 2018 Gruodžio 08 d. 06:36
Niekas nekalba cia apie jo sugebejimus trasoj, siemet parode kas kaip, lenkiam galva. Bet kalbant apie savo herojus, kur as pvz pasirenku ne tik pagal vairavima, bet ir pagal asmenybe, pagal tai kaip tvarkosi su bedom, su pergalem, pagal tai koks geras zmonems (aisku viska vertini pagal info kuri prieinama, gi asmeniskai nepazisti), tai kai is pradziu sirgau uz FA, atejus sekmei pasimate kas jis istikro per vienas, kai pradejo fanams per kojas vaziuot ir panasiai, LH turejo savo bedu, apsimelavimus ir t.t., nors paskutinius 3 metus LH visai kitas zmogus, kuriam neapykantos nebeliko jokios, bet va vis islenda jo feikinio nuosirdumo bruozai. Tuo tarpu SV, jo humoras, kaip jis tvarkesi su pergalemis, kaip jis dekojo bolidui, komandai, kaip jis tvarkesi kartu su komanda garaza po titulo, kad greiciau islektu visi svest (ir pats to nereklamavo, nes tikiu kad tai buvo nuosirdu, o ne tiesiog kad zmones pagalvotu kad as va geras) - del to uz ji sergu, del jo charakterio, nenusileidimo (man asmeniskai vienas geriausiu SV momentu jo karjeroj - kerstas Webberiui malaizijoj uz jo Webberio pagalba Alonsui), taip pat tapatinuosi su SV pralaimejimo situacijose, kaip siemet jis graziai LH sveikino (ka pats daryciau), kaip jis graziai ir ricciardo sveikino, net tose kanados lenktynese kai Riciardo laimejo tik todel, kad komanda pasiko su strategija vetteliui ir pergale is jo ranku nukeliavo i Ricciardo rankas. Zodziu, pagal tai sergu uz pilota, ir panasu kad ateina naujas mano herojus (dar teks pamatyti ji koks jis istikro, kai prades laimineti ir kaip su tuo tvarkysis, bet neabejoju, kad puikiai) - tai Leclercas. Todel neabejoju ir kad kaip bepasisuks tarpusavy ju kova - jie puikiai sutars, nors gal sv bus primestas vyresnio brolio vaidmuo, kuriame jis nera labai geras.
mariusis
| 2018 Gruodžio 07 d. 18:44
Haka
| 2018 Gruodžio 07 d. 16:57

Superherojus vel holyvudina

Superherojus neholivudinius palieka sau už nugaros :)
Haka
| 2018 Gruodžio 07 d. 16:57
Superherojus vel holyvudina
obivan
| 2018 Gruodžio 07 d. 15:24
Misiulis
| 2018 Gruodžio 07 d. 13:21

Cia vat ir skirtumas tarp SV ir LH. SV tokius dalykus daro nuosirdziai, o LH sita laisku siuntimo reikala sugalvojo labiau, kad galetu spaudai pasakyt. Ir pasake.

o taip, tu zinai, kuris ten is ju nuosirdesnis..
Misiulis
| 2018 Gruodžio 07 d. 13:21
Cia vat ir skirtumas tarp SV ir LH. SV tokius dalykus daro nuosirdziai, o LH sita laisku siuntimo reikala sugalvojo labiau, kad galetu spaudai pasakyt. Ir pasake.
×