L. Hamiltonas: „Mercedes“ palikčiau nebent dėl „Williams“ arba „Ferrari“ (7)

L. Hamiltonas: „Mercedes“ palikčiau nebent dėl „Williams“ arba „Ferrari“
logo 2017 Rugpjūčio 12 d. 13:30, Daimler

Lewisas Hamiltonas atskleidė informaciją, kurią norėjo išgirsti labai daug F-1 fanų.

Tris kart F-1 čempiono kontraktas pasibaigia 2018 metais, o britas yra siejamas su galimu persikėlimu į „Ferrari“ komandą.

Pats L. Hamiltonas su „Mercedes“ iškovojo du titulus ir triumfavo 36-ose lenktynėse.

Paklaustas ar turi ambicijų prisijungti prie kitos komandos, britas atsakė: „Sudėtinga pasakyti, nes aš esu labai laimingas čia. Kai prisijungiau prie „Mercedes“ negalėjau net įsivaizduoti, kad šioje komandoje viskas bus taip gerai. Ir aš net nekalbu apie mūsų rezultatus. Aš kalbu apie atmosferą, kurioje mes gyvename“, – kalbėjo L. Hamiltonas.

„Negalėjau net pasvajoti apie tokią gerą situaciją ir esu tikras, kad nėra jokios kitos komandos su tokia gera atmosfera. Vis dėlto, jei išvykčiau, tai mėginčiau kitoje komandoje įdiegti būtent tai, kas yra „Mercedes“ ekipoje. Bet ar man tikrai to reikia? Ar tai tikrai reikalinga?

Žinoma, aš stebiu komandas, kuriomis žaviuosi nuo seniai. Žiūriu į „Williams“ ir svarstau, kad būtų labai įdomu, jei galėčiau būti jų ekipos pilotu vieną dieną ir galėčiau padėti jiems sugrįžti į viršūnę. Bet nežinau kiek ilgai tai užtruktų ir net nežinau ar tai išvis yra įmanoma. Aš tiesiog žaviuosi Franku ir „Williams“ istorija“, – mintimis dalinosi „Mercedes“ pilotas.

„Daugiau nėra jokios kitos komandos, išskyrus „Ferrari“. Bet dabar esu labai laimingas čia, man patinka žmonės su kuriais dirbu ir tai, ką ši kompanija reprezentuoja. Taip pat nemanau, kad yra jokia kita komanda šiame sporte, kuri taip rūpinasi savo vairuotojais, kaip „Mercedes“. Tad nusisukti ir viską palikti už nugaros būtų labai sudėtinga“, – pasakojo triskart čempionas.

Komentarai (7)


leksas
| 2017 Rugpjūčio 13 d. 22:28
Taip, Williams turi atgimti, kas prisidės prie šios komandos sugrįžimo į TOP, to aš šioks toks(tik TV žiūrintis) :D fanas ir būsiu.
SliMMaz
| 2017 Rugpjūčio 12 d. 21:12
Williamso vietoje atverciau pinigine :D Pasiilgau jau tu laiku su BMW motorais ir RS su JPM :)
Norge
| 2017 Rugpjūčio 12 d. 18:05
skeptikas
| 2017 Rugpjūčio 12 d. 17:54

>Norge. Optimistas esate dėl Williams'ų.

ne, man tie williams ir ju projektai vienodai, tik toki spejima isreiskiau, kad paddy nori williamsus timptelt aukstyn ir galimai galetu viliot hamiltona, kad projektas atrodytu rimtesnis. visgi pasikviest be 5min 4 kart cempas pritrauktu ir remeju ir demesio...o asmeniskai as tai 100% isitikines, kad prie dabartinio reglamento negamyklinei komandai laimet yra lygiai nulis sansu.
skeptikas
| 2017 Rugpjūčio 12 d. 17:54
>Norge. Optimistas esate dėl Williams'ų.
Life
| 2017 Rugpjūčio 12 d. 15:47
deivec
| 2017 Rugpjūčio 12 d. 13:39

tai taip greitai McLaren uzmirso...hmmm

šūdinas komandas greiti visi pamiršta. :)
Norge
| 2017 Rugpjūčio 12 d. 14:21
speciau, kad tai yra visiski paistalai kaip ji zavi franko ir williams istorija. jau matomai aiskeja, kad mersai ims veteli po 2018 ir LH greiciausia kalbina paddy lowas. kad williams mete resursus i 2018m tai akivaizdu, nes su tokiu tech.vadovu negali komanda atrodyti taip beviltiskai bolido tobulinime. Matomai su strolo pinigais ir lowe smegenimis planuojama kitiems metams rimti tobulinimai ir hamiltonas ateityje matomas kaip kandidatas vesti komanda i prieki. Be jokios abejones tai hamiltonui butu rimta alternatyva jei neisitu susidereti su ferari
deivec
| 2017 Rugpjūčio 12 d. 13:39
tai taip greitai McLaren uzmirso...hmmm