L. Hamiltonas: nerandu tinkamų nustatymų (6)

L. Hamiltonas: nerandu tinkamų nustatymų
logo 2015 Lapkričio 29 d. 13:01, Daimler
Lewisas Hamiltonas mano, kad „Mercedes“ prieš Singapūro GP pasirinkta plėtojimo kryptis pakenkė jam. Tačiau pilotas negali grįžti prie jam labiau tikusių nustatymų.
Dėl padangų slėgio reikalavimų, „Mercedes“ ekipa pakeitė bolido tobulinimo planą. L. Hamiltonui sunkiai sekėsi ir Abu Dabio GP kvalifikacijoje po kurios pilotas pripažino, kad nesitikėjo, jog pakeitimai turės tokį didelį poveikį.
„Aš žinojau, kad prieš Singapūrą buvo padaryti pakeitimai, bet nesitikėjau, kad tai turės didelį poveikį. Tačiau jau Suzukoje bolidą vairuoti buvo sudėtingiau. Bandai spausti ir tikiesi geriausio, bet jau Suzukoje praradau pranašumą, kurio negaliu atgauti.“
„Ekipos inžinieriai sakė, kad bolidas nesulėtėjo. Bet jis tikrai nepagreitėjo. Dabar negaliu grįžti prie senų nustatymų, nes jie nenori atsisakyti atnaujinimų“, – kalbėjo L. Hamiltonas.
Per pirmąsias 13 lenktynių Nico Rosbergas iškovojo vos 1 pergalę kvalifikacijoje. O sezono gale net 6 kartus iš eilės startuos iš pirmos pozicijos.
„Mes žinome, kas buvo pakeista, bet negaliu suprasti, kodėl neišeina rasti gero balanso. Prieš Singapūrą buvau 3-6 dešimtosiomis greitesnis už Nico. Nuo to laiko daug buvo prarasta. Žiūrint iš mano pusės, mes sulėtėjome.“
L. Hamiltonas atskleidė, kad bandydamas spręsti problemą šį savaitgalį atsisakė vieno pakabos komponento, bet sprendimas nepasiteisino.
„Pralošiau 1 dešimtąją sek. dalį. Galvojau, kad ta dalis man nepadeda, todėl ją išėmiau. Pabandžiau kažką naujo, bet tai nesuveikė. Bandžiau visaip išspręsti šią problemą, bandžiau įvairius nustatymus. Taigi šį savaitgalį daug eksperimentavau, išbandžiau viską, ką galiu.“

Komentarai (6)


noel
| 2015 Lapkričio 29 d. 15:32
žiūrovas f-1, pilnai su Tavo nuomone sutinku . Iš garažo galima reguliuoti kaip pav. degamo mišinio riebumą , variklio degimo kameros elementai bus geriau aušinami ir bus sumažintas degimo greitis degimo kamerose ( sumažės galingumas), taupys variklio resursą , na o Rosbergas bus nepavejamas, taip nori komanda , F1 yra komandinis sportas.
LewisNr1
| 2015 Lapkričio 29 d. 14:06
Misiulis >> Kokios problemos? Kalbant apie Q, tai Australijoje 6 dešimtosios, Malaizijoje beveik 5 dešimtosios, Kinijoje 1, Bahreine 6, Monake 4!!, Kanadoje 3, Anglijoje 2, Vengrijoje 6, Belgijoje 4,5 , Italijoje 3 dešimtosios. Taigi kur čia problema Lewiso žodžiuose?
mariusis
| 2015 Lapkričio 29 d. 13:41
koks skirtumas, kitais metais jei spagečiai neišaus, vėl bus tas pats. Aišku jei hamis šiandien laimės, tai psichologiškai bus didelis pliusas kitų metų sezonui.
žiūrovas f-1
| 2015 Lapkričio 29 d. 13:17
Bent jau sugalvojo pasiteisinima, kodel nelaimi :) Pergales kurias dabar Rosbergas iskovoja, labiau yra dovanojamos "Mercedes" ekipos nuo Hamio, kaip dekingumo zenklas, kad per sezona, nebuvo jokiu labai rimtu susidurimu tarp 2 "Mercedes" bolidu per lenktynes ir nereikejo gesinti gaisru "Mercedes" garazuose, kuriuos sukelti galejo abu pilotai. :)
Misiulis
| 2015 Lapkričio 29 d. 13:11
"3-6 dešimtosiomis greitesnis už Nico" ...
YZF
| 2015 Lapkričio 29 d. 13:04
Nu va, tik pasikeite bolido konstrukcija, ir jau Liuse nebechempionas :)
×

F-1.lt pulsas