L. Hamiltonas nerimauja dėl lėtesnių varžovų

L. Hamiltonas nerimauja dėl lėtesnių varžovų
logo 2021 Gruodžio 03 d. 22:04, Daimler AG

„Mercedes“ lenktynininkas Lewisas Hamiltonas mano, kad Džidos trasoje, Saudo Arabijoje, kur šį savaitgalį pirmą kartą bus surengtos F-1 lenktynės, lėčiau važiuojantys sportininkai gali sukelti rimtų problemų.

Britas buvo greičiausias abejose šiandien surengtose treniruotėse. Antroje sportininkui pavyko išvengti susidūrimo su „Alfa Romeo“ atstovu Antonio Giovinazzi.

„Situacija su lėčiau važiuojančiais varžovais čia daug prastesnė nei kitur. Iš vienos pusės, ši trasa panaši į Monako. Skirtumas tas, jog greičiai čia daug didesni. Greičio skirtumai tarp tų, kurie bando įveikti greitąjį ratą ir sportininkų, važiuojančių lėtai, tikrai kelia nerimą“, - kalbėjo L. Hamiltonas.

Dar prieš šį etapą Džidos trasa buvo vadinama greičiausia F-1 miesto trasa. Treniruotėse buvęs greičiausias L. Hamiltonas šiandien pasiekė 249,684 km/h vidutinį greitį.

„Ši trasa yra neįtikėtinai greita. Vienas dalykas, kurį iš karto pastebėjau, tai labai geras sukibimas. Jis buvo labai geras nuo pat pirmo karto, kai išvažiavome į trasą.“

Nors buvo greičiausias treniruotėse, L. Hamiltonas teigė, kad jis ir komanda dar turi padirbėti reguliuojant bolidą.

„Išbandėme keletą skirtingų nustatymų. Palyginus su kitais, nesame labai greiti įveikiant vieną ratą. Tačiau mano tempas įveikiant ilgesnes distancijas buvo neblogas.“

Lewisas Hamiltonas
Pilotas: Lewisas Hamiltonas 2023 sezono taškai: 400
Komanda: Mercedes Amžius: 38 m.
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 2883
2. redworm 2851
3. Valerijonas 2848
4. berta 2847
5. Valode 2778