L. Hamiltonas: Norrisui nereikėjo skubėti ir aplenkti mane vėliau

L. Hamiltonas: Norrisui nereikėjo skubėti ir aplenkti mane vėliau
logo Balandžio 20 d. 10:01, Pirelli nuotr.

Lando Norrisas Kinijos sprinto lenktynėse startavo iš „pole“ pozicijos, tačiau praktiškai iškart prarado ją Lewisui Hamiltonui. Tuomet „McLaren“ atstovas desperatiškai bandė susigrąžinti poziciją, o dėl to prarado sukibimą su danga, išlėkė iš trasos ir galiausiai finišavo tik šeštas.

L. Hamiltonas po lenktynių teigė, jog L. Norrisui nereikėjo skubėti, kadangi bendras jo bolido greitis vėliau būtų leidęs susigrąžinti poziciją.

„Jis bandė laikytis išorinės linijos ir tiesiog spaudė maksimaliai. Aš stengiausi išlaikyti vietą, o Lando galiausiai atsidūrė už trasos. Aš puikiai startavau, Norrisas bandė reabilituotis. Tačiau yra toks taškas, kai tiesiog prarandi sukibimą. Esant tokiai situacijai jis tiesiog turėjo nusileisti ir kurį laiką važiuoti už manęs. Tikriausiai jis būtų turėjęs pakankamai greičio, kad vėliau susigrąžintų poziciją.

Kalbant apie mane patį, aš jau buvau pamiršęs ką reiškia būti priekyje. Todėl esu dėkingas už šią akimirką. Kvalifikacijoje mums pasisekė dėl lietaus, dabar aš tuo pasinaudojau, puikiai startavau, o paskui pavyko sulaikyti Fernando. Atvirai sakant daug sužinojau apie automobilį, šis sprintas nurodė dar vieną kryptį, kur galime tobulėti“, - kalbėjo L. Hamiltonas.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1504
2. mantioras 1504
3. Tadas Misevičius 1499
4. Giriby 1482
5. Tadux15 1472