L. Hamiltonas patenkintas „Mercedes“ bolidu

L. Hamiltonas patenkintas „Mercedes“ bolidu
logo 2014 Balandžio 04 d. 21:24, Daimler
Lewisas Hamiltonas neslėpė esąs patenkintas „Mercedes“ bolidu bei jo balansu.
Sidabrinės strėlės yra laikomos nugalėti ne tik rytoj Bahreine vyksiančioje kvalifikacijoje, bet ir sekmadienio lenktynėse.
Šiandien Sakhiro (Bahreinas) trasoje įvykusiose laisvosiose treniruotėse „Mercedes“ pilotai priminė, kad favoritų etiketė jiems ne veltui klijuojama.
Abiejose šios dienos treniruotėse buvęs greičiausias L. Hamiltonas neslėpė, kad yra patenkintas bolidu. Britas pridūrė, kad situacija dabar yra geresnė nei tada, kuomet visos komandos žiemos metu Bahreine bandė savo automobilius.
„Bolidas dabar yra geresnis nei tuomet, kai jį čia išmėginome dar prieš sezono pradžią. Jo balansas taip pat yra itin geras“, – po šios dienos važiavimų pasakojo L. Hamiltonas.
„Dar turime atlikti tam tikrus pakeitimus, kad jis būtų dar geresnis. Atvykome čia turėdami daugiau žinių, tad galėjome geriau sureguliuoti bolidą. Kai dalyvauji bandymuose, išmėgini įvairiausius dalykus, tad negali normaliai sureguliuoti bolido. Dabar mes visą dėmesį skyrėme jo reguliavimui ir kol kas esame patenkinti jo nustatymais bei balansu.“
„Nico yra labai greitas ir konkurencingas žmogus. Nežinome su kokiais degalų kiekiais trasoje važiavo kiti, tad sunku pasakyti kokia yra mūsų pozicija.“


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 2883
2. redworm 2851
3. Valerijonas 2848
4. berta 2847
5. Valode 2778