L. Hamiltonas pažėrė kritikos dėl F-1 tvarkaraščio sudarymo (7)

L. Hamiltonas pažėrė kritikos dėl F-1 tvarkaraščio sudarymo
logo 2019 Liepos 20 d. 22:41, Pirelli

„Formulės-1“ tvarkaraštis praktiškai kiekvieną sezoną plečiasi ir jame atsiranda vis naujų trasų. Kol kai kuriose trasose vyksta dramatiškos kovos, kitose, deja, F-1 fanai susiduria su procesinėmis lenktynėmis.

Pavyzdžiui, šio sezono lenktynės Prancūzijoje netruko gauti nuobodžiausių lenktynių F-1 istorijoje vardo, tačiau vėliau Austrijoje ir Didžiojoje Britanijoje vykusios varžybos buvo kupinos dramos ir puikių lenkimų.

Mercedes“ pilotas ir šio sezono čempionato lyderis Lewisas Hamiltonas, bendraudamas su „Motorsport.com“, tikino, kad kai kuriose trasose, kurios ateityje atsiras F-1 tvarkaraštyje, žiūrovai gali nesitikėti įdomių lenktynių. Britas pastebėjo ir tai, kad lenktynėms nepalankių trasų yra ir dabartiniame tvarkaraštyje.

„Aš nežinau, kas konkrečiai priima sprendimus dėl trasų parinkimo. Taip pat suprantu, kad ne visos šalys turi po keletą lenktynėms tinkamų trasų, tačiau kai kurie pasirinkimai, kurie tvarkaraštyje atsiras ateityje, tikrai neleis išvysti gero reginio.

Be to, tvarkaraštyje jau ir dabar yra trasų, kurios nėra itin geros. Mes, lenktynininkai, žinome geriau nei bet kas kitas, kuriose trasose galima tinkamai lenktyniauti, o kuriose ne. Šiuo metu čempionate yra trasų, kur tiesiog neįmanoma važiuoti paskui savo varžovą ir lenktynės tampa procesinėmis. Tokių trasų ateityje tik padaugės.

Ką geriau rinktumėtės: prastas trasas šalyje, kurioje žūtbūt norima rengti lenktynes ar tokias puikias trasas kaip Silverstoune?“ - retoriškai klausė L. Hamiltonas.


Komentarai (7)
RBR
| 07/21 12:10 Atsakyti
Hamis jau varo ant Olandijos GP, nes pergale ten kažkam garantuota😀 bet visumoj čia yra ne trasų bedos, o bijojime keisti jų konfigūracija. Juk nesunku susėsti su lenktynininkais ir paklausti jų nuomonės. Jei padarysime šitą posūkį aštresni ar nebus lengviau lenkti prieš jį. Arba jei pratestume šią kilpa gal išvažiuotumet iš jos greičiau ir tiesiosios gale jau būtų šansas lenkti? Manyčiau papilti asfalto 20-30 metrų nėra tokios milžiniškos investicijos. O Prancūzijos GP galėjo sukonfigūruoti kaip norėjo, nes ten ištisinis asfalto plotas😀 bet jaučiu pasirinko blogiausia variantą iš visu
YZF
| 07/21 11:02 Atsakyti
Life
07/21 10:30

Silverstone šiemet buvo vienas nuobodžiausių etapų, mersų totalus dominavimas.

Labai nuobodus etapas. Puse lenktyniu pramiegojau. Popiete su Cekuoliu buvo idomesne.
maxpower
| 07/21 00:51 Atsakyti
Pinigai priima sprendimus dėl trasų parinkimo :)
Life
| 07/21 10:30 Atsakyti
Silverstone šiemet buvo vienas nuobodžiausių etapų, mersų totalus dominavimas.
Andrius Zokaitis
| 07/20 23:10 Atsakyti
Tai va,kad siais laikais viska pinigai daro. Arabai prissitate Tilkedromu ir tiek ziniu.
Misiulis
| 07/21 01:02 Atsakyti
Arabai dar pasistate geras trasas. Kalba eina apie tokias kaip esama vengrija, prancuzija ir ypac busima trasa olandijoj, kuri isvis netinkama f1 lenktynems
YZF
| 07/21 09:10 Atsakyti
Tame paciame Silverstoune buvo metu kai lenktynes buvo nuobodzios, bet niekas sito etapo neisbrauke. O siais metais buvo idomios lenktynes. Idomumas labiau nuo bolidu pajegumu ir susiklosciusiu aplinkybiu (starto poziciju, SC, lietus) o ne nuo trasos priklauso.
×

TOP naujienos