L. Hamiltonas: taisyklėms nenusižengiau

L. Hamiltonas: taisyklėms nenusižengiau
logo 2022 Birželio 11 d. 21:32, LAT Images for Mercedes-Benz Grand Prix Ltd

„Mercedes“ lenktynininkas Lewisas Hamiltonas įsitikinęs, kad šiandien Azerbaidžane surengtoje F-1 kvalifikacijoje taisyklių nepažeidė.

Dėl to, jog važiavimų metu važiavo galimai lėčiau nei leidžia taisyklės, teisėjams turėjo pasiaiškinti tiek L. Hamiltonas, tiek „McLaren“ atstovas Lando Norrisas.

L. Hamiltono teigimu, jis nevažiavo lėčiau nei nurodytas delta laikas, tad taisyklėms nenusižengė.

„Mes esame vieni lėčiausių tiesiojoje, tad man reikia pasinaudoti kito sportininko oro maišu. Taisyklėse sakoma, kad negaliu važiuoti lėčiau nei nurodytas delta laikas. Aš tos ribos neperžengiau. Sulėtinau tempą, pasitraukiau į šoną, kad praleisčiau kitus. Tačiau jie nenorėjo manęs aplenkti“, - pasakojo L. Hamiltonas.

„Ispanijoje buvo daug sportininkų, kurie visiškai ignoravo delta laiką ir važiavo absurdiškai lėtai. Aš tuomet juos aplenkiau ir neturėjau jokių problemų. Nesvarbu. Aš šiandien nevažiavau lėčiau nei nurodytas delta laikas. Pasitraukiau į šoną, tad nesukėliau pavojingos situacijos. Nemanau, kad padariau kažką blogo. Jie galėjo mane aplenkti, bet to nepadarė.“

Išklausę sportininkų pasiaiškinimus ir išanalizavę turimą medžiagą, teisėjai nenubaudė nei L. Hamiltono, nei L. Norriso.

Lewisas Hamiltonas
Pilotas: Lewisas Hamiltonas 2024 sezono taškai: 161
Komanda: Mercedes Amžius: 39 m.
Plačiau


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Giriby 1354
2. Tadas Misevičius 1347
3. Darius Linkevicius 1336
4. Kęstutis Šimkus 1334
5. f1a 1332