L. Hamiltono teisėjai nusprendė nebausti (87)

L. Hamiltono teisėjai nusprendė nebausti
logo 2007 Spalio 05 d. 16:00, McLaren
Kinijos GP lenktynių teisėjai nusprendė neskirti bausmės „McLaren“ pilotui Lewisui Hamiltonui, kuris atsiradus naujam vaizdo įrašui buvo apkaltintas avarijos Japonijos GP varžybose sukėlimu.
Vis dėlto, teisėjai atsižvelgė į naują informaciją ir pakeitė anksčiau „Toro Rosso“ pilotui Sebastianui Vetteliui skirtą starto dešimčia vietų žemiau pelnytos kvalifikacijoje baudą į paprasčiausią įspėjimą.
Priminsime, kad lenktynių Fuji trasoje metu sportininkams važiuojant paskui saugos automobilį trečioje vietoje tuo metu važiavęs S. Vettelis trenkėsi į antrąją vietą tuo metu užėmusio „Red Bull“ atstovo Marko Webberio, kuris buvo priverstas staiga stabdyti po analogiško L. Hamiltono manevro, bolido galą.
Po šios avarijos tiek S. Vettelis, tiek M. Webberis buvo priversti pasitraukti iš tolimesnės kovos. L. Hamiltonas, tuo tarpu, sėkmingai pasiekė finišą ir laimėjo lenktynes.

Komentarai (87)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
swko
| 10/06 17:59 Atsakyti
FerraRi PIRMIN
swko
| 10/06 17:57 Atsakyti
negaliu pakest ta gaidy Hamiltona, kaip jis diorgina mane,isivaizduoja save karalium,nieko paziuresim kaip bus kitamet
Showinistas
| 10/06 14:04 Atsakyti
nu nesamones vaikai rasot! tai jei 10 butu yvaziaves y 9 irgi hamiltonas butu kaltas:D neziopsot, o vertint situacija uz vairo reikia. butu hamiltonas y sf cara yvaziaves, tai gal vebery butume kaltine kad sis per daug spaude?
Showinistas
| 10/06 14:00 Atsakyti
taigi hamiltonas ir del alonzo avarijos kaltas. nezinojot? paaiskinsiu...hamiltonas per greitai vaziavo, to pasekoje alonso turejo kaip nors jy pasivyti. pritrukus profesionalumo buvo nesuvaldytas bolidas ir cempionui teko pasitraukti is lenktyniu del naujoko inicijuoto insidento.
Tarzanas
| 10/06 12:52 Atsakyti
Samir> gal tu video nematei? aisku visi trys kazkiek kalti, per pradejo nesamones daryti tai Lewukas, o kiti abu gal biski ziopli supjove... o i desine Lewukas pasitrauke gerokai pries avarija, ko jam ten reikejo, tokiomis oro salygomis taip grybauti neleistina, matai koks jis kietas "nelieciamasi" jam gi galima ir SF cara lenkti :DDDDD ir nieko uz tai jam nebus....
T-Ervis
| 10/06 12:16 Atsakyti
Turėjo nubausti Hamį.Prisiminus kaip pernai Alonso nubaudė už vėjo sukūrius tai net juokas neima.Jau ir polotai prabilo,kad Hamiui per daug leidžiama.Rašau tai nors esu MacLarenų fanas,bet kas jau per daug...negerai čia.Kubica už prisilietimą gavo baudą...ką tada apie kitus kontaktus kalbėti.Elgiasio normos turi būti griežtos ir visiems.Nesinori kad užaugtų antras šumis kiaulės akimis...nemačiau,veidrodėliuose nebuvo ir t.t.
Samir
| 10/06 10:29 Atsakyti
Tarzanas>> hahahahahaha, tyčia siekdamas kitų pilotų susidūrimo Hamiltonas pasitraukė į išorinę trasos pusę. Švelniai tariant nelogiška...
tiesiog as
| 10/06 08:07 Atsakyti
Kur tau ji baus. Sventasis.
montoya001
| 10/06 07:41 Atsakyti
dalyte>> jei rimtai yra mintis kad teisejai butu buve lenktynininkai tai as irgi uz.Hakinenas,Prostas koks...
Sensejus
| 10/06 01:52 Atsakyti
dalyte>> tikraiusiai nelabai ziurejai lenktyniu :) nes turejai pamatyt kad tik jam papuolus uz kitu lenktynininku kada prastas matomumas tai jis zymiai leciau vaziavo, o letai vaziuojant ir klaidu nepridarysi ;) o kai kiti lekia paskui kita bolida su artimu nuliui matomumu ir kad klaidele kita padaro tai nieko nuostabaus ;)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas