L. Hamiltonui, M. Schumacheriui – įspėjimai (27)

L. Hamiltonui, M. Schumacheriui – įspėjimai
logo Ką tik., McLaren
Varžovams Australijos GP kvalifikacijoje sutrukdę Lewisas Hamiltonas („McLaren“), Michaelis Schumacheris ir Nico Rosbergas (abu – „Mercedes“) atsipirko įspėjimais.
Nuodugniai peržiūrėję vaizdo įrašus arbitrai, tarp kurių buvo ir buvęs „Formulės-1“ pilotas Johnny Herbertas, pripažino lenktynininkų kaltę, tačiau nusprendė neskirti starto pozicijų bausmių.
L. Hamiltonas ir N. Rosbergas taisykles pažeidė antroje kvalifikacijos dalyje, kai sutrukdė atitinkamai Vitalijui Petrovui („Renault“) ir Sergio Perezui („Sauber“). M. Schumacheris, tuo tarpu, prisidėjo prie to, kad Nickas Heidfeldas („Renault“) neįveiktų pirmosios kvalifikacijos dalies.

Komentarai (27)


Bob_Marley
| 2011 Kovo 27 d. 01:24
Maiklas nekaltas.
fanevka
| 2011 Kovo 26 d. 21:57
ne nu bet nesakykit, juokinga, gauti ispejima, kokia cia bausme, jei po jos vel tau gali skirti kita ispejima? pamenu per pernai sezona hamis gavo ispejima uz pavojinga panevravima ir jei neklystu dar uz kazka nepamenu, tai kokia tu ispejimu prasme kyla klausimas...regis rimta ,,firma" :))
Fiero
| 2011 Kovo 26 d. 21:36
fanevka>>> bausti pilota us nusizengima- normalus dalykas... Bausti liuse uz nusizengima- rasizmas, taigi belieka ispejimus padalinti, o ju kiekis nesisumuoja, nes jei sumuosi, tu rasistas...
fanevka
| 2011 Kovo 26 d. 21:24
nesuprantu vieno, ar kas nors atsizvelgia i pernai ir uzpernai padarytus analogiskus nusizengimus, jei neklystu, jei klystu pataisykit, tai jau ne pirmas hamiltono toks pazeidimas, ar apskritai ispejimas kuriu tikrai buvo, tai kiek tu ispejimu galima dalinti, cia kaip geles brangiosioms kada tik panorejus ar kaip, kazkokia juokinga sistema....?????
andriusss30
| 2011 Kovo 26 d. 20:11
nesamone
Ciulpedra
| 2011 Kovo 26 d. 20:01
Prasideda... Nesamoningos bausmes Schumiui
dr._Lauda
| 2011 Kovo 26 d. 19:02
jekylai> tai kad juodasis sena yra nebaudziamas, kiek praejusi sezona MS gavo nesamoningu baudu, o liujisui tik pirsteliu nununu budavo parodoma uz n kartu keiciama trajektorija ;) koks skirtumas kur kas pateko, esme, kad sutrukde. tai pagal tavo logika jei sausiu i gybauskaite, bet nepataikysiu, tai cia kaip ir nieko tokio - juk nenusoviau, niekas nenukentejo realiai, ane? :) klounas...
dariusb1978
| 2011 Kovo 26 d. 18:53
kingvitalijus> nebegrybauk propaguotojau, nebuvo ten rimtu sutrukdymu nebent chumis rimciau patrukde . komentuoji kad tik parasyt beleka banint tokius komentatorius reikia kurie blevyzgoja ir daro komentarus visiskai nebeidomius ir erzinanciu !!!!!
Jekyll
| 2011 Kovo 26 d. 18:49
lauda > Dar kartą sakau, rašyk čia, kai išsiblaivysi. Petrovas praėjo į kitą dalį, kai Hamiltonas jam sutrukdė ar ne? O Heidfeldas? Kas dar neaišku? Nebesidaryk čia gėdos. Bet visi žinom, kad nieks Legendinio nebaudžia, nors pridirba iš visų daugiausia.
kingvitalijus
| 2011 Kovo 26 d. 18:16
nebutu hamiltonas tarp nusizengusiuju butu starto poziciju baudas supyle
propaguoja ta ******