L. Hamiltonui teko teisintis dėl pasisakymo apie Indiją (9)

L. Hamiltonui teko teisintis dėl pasisakymo apie Indiją
logo 2018 Lapkričio 16 d. 09:37, Daimler

Lewisas Hamiltonas paskelbė pareiškimą, kuriame paaiškino savo žodžius apie tai, kad „Formulei-1“ neverta veržtis į naujas valstybes.

Kreipimąsi Hamiltonas paskelbė savo Instagram. Jame sakoma: „Aš pastebėjau, kad kai ką nuvylė mano žodžiai apie Indiją. Visų pirma, Indija – viena iš gražiausių vietų visame pasaulyje. Jie turi nepakartojamą kultūrą ir kiekvieno vizito ten metu aš puikiai leisdavau laiką. Ir nors šalies ekonomika auga, Indijoje iki šio labai daug vargšų.

Aš turėjau galvoje, kad iš pradžių buvo keista matyti benamius pakeliui į trasą, o po to atvažiuoti į milžinišką autodromą, kur niekas neturi problemų su pinigais. Jie išleido milijonus trasos statybai, kuri dabar niekada nenaudojama. Tuos pinigus buvo galima išleisti mokykloms ar namams tiems, kuriems labai jų reikia.

Kai mes ten lenktyniavome, niekas neatėjo į varžybas – greičiausiai bilietai buvo labai brangūs ar „Formulė-1“ nieko nedomino. Tačiau ten aš sutikau puikius Indijos fanus“.

Šio kreipimosi priežastimi tapo nesenas Hamiltono komentaras apie būsimas F-1 lenktynes Vietname. Interviu BBC jis pareiškė: „Nežinau, ar reikia F-1 atvažiuoti į naujas šalis. Aš esu buvęs Vietname – ten iš tiesų yra gražu. Aš buvau ir Indijoje dar iki „Grand Prix“ etapo ten ir aš pasijaučiau keistai – tai yra labai varginga šalis, tuo tarpu jie tarp nieko pastatė grandiozinę trasą. Dar esu buvęs Turkijos GP etape, į kurį beveik niekas neateidavo. Trasa ir savaitgalis geri, bet tribūnos buvo tuščios.

Didžiojoje Britanijoje, Vokietijoje, Italijoje lenktynės turi ilgą istoriją, bet ten mes rengiame tik po vieną etapą. Jei spręsčiau aš, tai ten aš surengčiau daugiau lenktynių. Kodėl prie dabartinio Vokietijos GP etapo nepridėjus miesto lenktynių Berlyne? Man atrodo, kad rengti varžybas tokiuose miestuose geriau nei šalyse, kur apie „Formulę-1“ žino labai mažai“.

Komentarai (9)


Larensas
| 2018 Lapkričio 19 d. 19:14
Hamiltonas ne viską pasakė - prie Indijos vargingumo labai stipriai prisidėjo ir tie patys britosai, plėšdami ją kaip reta daugybę metų. bet, aišku, jie turi pasakas apie įspūdingas savo didvyrių pergales tolimuose kraštuose. o vokiečių jau ir taip dvi trasos pastoviai stumdė tą f1 viena kitai nuo savęs, tai dar vienos trūksta.
A4
| 2018 Lapkričio 16 d. 21:38
Hamis teisus,bet naujiems F1 savininkams tokie komentarai nepatiks.
mariusis
| 2018 Lapkričio 16 d. 20:07
LewisDNF
| 2018 Lapkričio 16 d. 19:37

Aplankysi vienais metais ir tiek. Pirmus metus lankomumas bus tikrai didelis, kad tuo pačiu aplankyti Vietnama, bet juk nevaziuosi kasmet tai po 5 metu bus tuštėjancios tribunos

Ir šiaip, kiek kartų per metus gali sau leisti nuvažiuoti į F1 etapą, brangios kelionės gaunasi, nebent perki bilietus ten po 80 eurų iržiūri už tvoros.Čia praktiškai nuvažiuoji kartą, pamatai kaip kas ir fsio. Tada lauki kažko kas pasikeičia, kokia bolido išvaizda, garsas ir t.t., tada gali vėl nuvažiuoti pažiūrėti. O taip brangus malonumas gyvai žiūrėti.
LewisDNF
| 2018 Lapkričio 16 d. 19:37
Misiulis
| 2018 Lapkričio 16 d. 13:53

Su malonumu aplankysiu vietnama gp metu, bus super kelione.

Aplankysi vienais metais ir tiek. Pirmus metus lankomumas bus tikrai didelis, kad tuo pačiu aplankyti Vietnama, bet juk nevaziuosi kasmet tai po 5 metu bus tuštėjancios tribunos
zajavas
| 2018 Lapkričio 16 d. 16:21
teisintis del to kas tiesa pasake?
Misiulis
| 2018 Lapkričio 16 d. 13:53
Su malonumu aplankysiu vietnama gp metu, bus super kelione.
Arra Ara
| 2018 Lapkričio 16 d. 10:48
As jo nekenciu bet tiesa sako
deivec
| 2018 Lapkričio 16 d. 10:40
daugumai tiesa nepatinka...
vaidas0023
| 2018 Lapkričio 16 d. 09:58
100% palaikau lewiso nuomone
×