L. Norrisas apie kovą su L. Hamiltonu: nebuvo reikalo rizikuoti

L. Norrisas apie kovą su L. Hamiltonu: nebuvo reikalo rizikuoti
logo 2021 Lapkričio 14 d. 11:30, McLaren F1

McLaren“ lenktynininkas Lando Norrisas teigė, kad per daug nesipriešino Lewisui Hamiltonui kovoje dėl pozicijos, nes nematė reikalo rizikuoti. Anot jaunojo brito, varžovo persvara buvo tokia didelė, jog jis bet kokiu atveju bÅ«tų praradęs jam poziciją.

Sprinto kvalifikacijoje L. Norrisas kurį laiką važiavo penktas, tačiau paskutiniame rate britas nukrito į šeštą, kai jį aplenkė L. Hamiltonas, startavęs iš rikiuotės galo.

L. Norrisas per daug L. Hamiltono lenkimo nesureikšmino, atkreipdamas dėmesį į varžovo persvarą ir tai, jog jam bus skirta 5 starto pozicijų bauda.

„Nebuvo jokio reikalo rizikuoti. Taip pasielgęs nieko nepraradau. Geriau buvo užleisti poziciją nei sukelti incidentą“, - sakė L. Norrisas.

„Kai reikėjo gintis, aš gyniausi, kai reikėjo atakuoti, mano atakos buvo geros. Hamiltonas buvo maždaug dviem sekundėmis per ratą greitesnis už mus, todėl jam buvo lengva lenkti varžovus. Paskutiniame rate, kovoje su Lewisu, man nereikėjo stipriai gintis. O kovoje su „Ferrari“ aš gana stipriai rizikavau. Dariau tai, ką turėjau daryti. Mums tai buvo gera diena.“

Trečioje vietoje finišavęs Carlosas Sainzas padėjo „Ferrari“ ekipai padidinti persvarą prieš „McLaren“ konstruktorių įskaitoje. Tuo tarpu L. Norrisas pasidžiaugė įveikęs bent vieną iš italų ekipos pilotų.

„Aplenkėme vieną iš raudonųjų automobilių, todėl atlikome dalį savo darbo.“

Lando Norrisas
Pilotas: Lando Norrisas 2022 sezono taškai: 122
Komanda: McLaren Amžius: 23 m.
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas