L. Norrisas: bolido dugnas tiesiog palietė asfaltą

L. Norrisas: bolido dugnas tiesiog palietė asfaltą
logo 2023 Lapkričio 20 d. 08:00, McLaren nuotr.

McLaren“ lenktynininkas Lando Norrisas savo pasirodymą Las Vegaso GP baigė dar lenktynių pradžioje. Po kilusios avarijos jam teko apsilankyti ir Las Vegaso universitetinėje ligoninėje. Tiesa, iš jos britas buvo gana greitai paleistas.

Po kiek laiko L. Norrisas papasakojo kas nutiko ir dėkojo medikams už jam suteiktą pagalbą. Pilotas taip pat buvo šiek tiek nusivylęs, jog komanda nepasinaudojo galimybe pasirodyti sėkmingiau.

„Mano bolido dugnas tiesiog palietė asfaltą. Galinė dalis smarkiai slydo, o tada trenkiausi į sieną, būtent taip įvyko avarija. Galiu pasakyti, kad savaitgalis baigėsi tikrai ne taip, kaip norėjome ir planavome. Ypač įvertinus tai, kad Oscaras Piastris buvo tikrai greitas.

Noriu padėkoti medikams, už tai, kad mane patikrino. Taip pat iš anksto ačiū komandai už darbą, kurį specialistai turės įdėti tvarkydami automobilį“, - sakė jau trečiame rate iš lenktynių pasitraukęs L. Norrisas.

Prieš paskutinį GP „McLaren“ turi trapų pranašumą prieš „Aston Martin“. Komandos tikslas yra išsaugoti ketvirtą vietą.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1859
2. Beržas 1833
3. Tadas Misevičius 1828
4. regdal 1825
5. gytisz 1821