L. Norrisas: buvome greitesni, nei manėme

L. Norrisas: buvome greitesni, nei manėme
logo Balandžio 22 d. 17:30, Pirelli nuotr.

McLaren“ vairuotojas Lando Norrisas Kinijos GP užėmė antrą vietą ir buvo pripažintas dienos lenktynininku. Nepaisant to, pats britas tvirtina, jog toks rezultatas dar nieko neparodo ir pripažįsta, jog rezultatas buvo geresnis, nei tikėjosi jis ir komanda.

„Tiesiog buvome greitesni, nei manėme. Tose vietose, kur laukėme didelių sunkumų, mums nebuvo taip sunku. Ilgi posÅ«kiai, kaip, pavyzdžiui, pirmasis, visuomet buvo mÅ«sų silpnybė. Tačiau šÄ¯kart tai mums nesukėlė daug problemų. Mes vis dar bandome suprasti šio sezono automobilį. O čia kai kurie dalykai mums netikėtai buvo palankÅ«s.

Mes to nesureikšminame. Pateikiame savo sąžiningą nuomonę apie savo galimybes. Jeigu važiuodami į savaitgalį manome, kad jame bÅ«sime stiprÅ«s, tuomet mes tą ir pasakome. Tačiau šiame sezone visą laiką atsilikome nuo „Red Bull“ ir „Ferrari“, todėl nebuvo jokios priežasties manyti, kad galime bÅ«ti priekyje. Iš tikrųjų niekas nesitikėjo, kad mums pavyks surengti nuostabias lenktynes.

Bendrai reikia pripažinti, jog tam tikri dalykai šÄ¯kart tiesiog krypo į mÅ«sų pusę“, - kalbėjo L. Norrisas.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1504
2. mantioras 1504
3. Tadas Misevičius 1499
4. Giriby 1482
5. Tadux15 1472