L. Norrisas: čempionai yra per toli

L. Norrisas: čempionai yra per toli
logo Balandžio 01 d. 10:15, Pirelli nuotr.

"McLaren" sportininkas Lando Norrisas nemano, jog kažkam artimiausiu metu pavyks nukarūnuoti "Red Bull". Tačiau jis tikisi, kad situacija pasikeis 2026-ais metais, kai bus įvestos naujos taisyklės.

"Manau, kad norint, jog situacija iš tikrųjų pasikeistų, reikia palaukti iki 2026 metų. Manau, kad tai gali bÅ«ti didelis sukrėtimas kiekvienai komandai, tuomet varikliai, veikiausiai, bus esminis dalykas.

Dabar tarp komandų variklių nėra tokių didelių skirtumų, tačiau daugiau skirtumų tarp pačių automobilių. Dabartinėje situacijoje "Red Bull" visada turės pranašumą, nes yra toliau pažengusi.

Tai yra protinga komanda, todėl jiems tiesiog užtenka dirbti taip pat gerai, kaip kitoms ekipoms ir jie turės pranašumą. Kiti tiesiog tikisi, kad staiga jiems pradės trÅ«kti idėjų.

ŽiÅ«rint iš mÅ«sų perspektyvos, galime bÅ«ti patenkinti tuo, ką darome. Esame bene greičiausiai tobulėjanti komanda. Tačiau to nepakanka norint mesti iššÅ«kį "Red Bull, nes jie yra per toli", - kalbėjo L. Norrisas.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 1005
2. mantioras 1001
3. Tadux15 1000
4. Kęstutis Šimkus 991
5. Giriby 983