L. Norrisas: daugiau nesakykite, kad Maxas mano geriausias draugas

L. Norrisas: daugiau nesakykite, kad Maxas mano geriausias draugas
logo 2023 Gruodžio 01 d. 18:30, Pixabay

Nors Lando Norrisas ir Maxas Verstappenas palaiko gerus santykius, „McLaren“ lenktynininkas neliko patenkintas, kai vienas žurnalistas juos pavadino geriausiais draugais. L. Norrisas paprašÄ— daugiau taip niekada nesakyti.

„Jis nėra mano geriausias draugas. Prašau daugiau niekada taip nesakyti. Mes gerbiame vienas kitą, mes gerai sutariame, tačiau tai ir viskas. Mes tiesiog labai gerbiama vienas kitą“, - kalbėjo L. Norrisas.

ŠÄ¯ žurnalisto teiginį greičiausiai išprovokavo dar sezono pradžioje M. Verstappeno išsakytos mintys. Tuomet čempionas sakė, kad L. Norrisas yra geriausias jo draugas prie starto linijos.

„Su Lando sutariu puikiai, kadangi jis yra paprastas ir normalus vaikinas. Jis yra geriausias mano draugas starto rikiuotėje. Jam patinka tai, ką jis daro. Dar prieš daugelį metų kartinguose mačiau, kad Lando yra labai greitas, nors niekada nebuvome komandos draugai. Jis nėra žmogus, kurio geri rezultatai buvo vienkartiniai. Visada žinojau, kad jis bus ten, kur yra dabar“, - kovo mėnesį L. Norrisui gražių žodžių negailėjo olandas.

Primename, jog L. Norrisas dažnai yra linksniuojamas kaip potencialus „Red Bull“ naujokas. Apie tai praėjusiame sezone yra kalbėjęs ir „Red Bull“ patarėjas Helmutas Marko.

„Jis turi galiojantį kontraktą, tačiau reikia pripažinti, kad iš jaunųjų lenktynininkų jis yra bene stipriausias. Jo jaunatviška energija tikrai tiktų „Red Bull“, be to nėra paslaptis, jog jie su Maxu yra draugai“, - sakė H. Marko.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2284
2. Valode 2236
3. Beržas 2222
4. mantioras 2220
5. Tadas Misevičius 2218