L. Norrisas: gaila, kad tai nebuvo lenktynių kvalifikacija (3)

L. Norrisas: gaila, kad tai nebuvo lenktynių kvalifikacija
logo Balandžio 19 d. 17:00, McLaren F1 Team nuotr.

Permainingu oru vykusi Kinijos GP sprinto lenktynių kvalifikacija pateikė itin daug staigmenų.

Čempionato lyderis Maxas Verstappenas šeštadienį sprinto lenktynes pradės tik iš ketvirtosios vietos, tuo tarpu geriausiai besikeičiančią trasos bÅ«klę išnaudojo Lando Norrisas, kuris startuos iš „pole“ pozicijos.

Po pergalės sprinto kvalifikacijoje „McLaren“ pilotas neslėpė džiaugsmo bei teigė, kad tokiomis sąlygomis tiesiog norėjo surizikuoti.

„Esu beprotiškai laimingas. Noriu padėkoti visai komandai. Sąlygos buvo išties sudėtingos, nors apie laukiantį lietų žinojome dar prieš prasidedant kvalifikacijai.

Tiesą pasakius, man patiko kaip bolidas dirbo ir sausoje trasoje. Atrodo, kad šÄ¯ savaitgalį esame tikrai greiti. 

Tokiomis sąlygomis tiesiog reikia rizikuoti, tačiau tuo pačiu privalai pasiekti ir tinkamą padangų temperatūrą.

Buvau greitas visos kvalifikacijos metu, tačiau ne kartą man tiesiog sutrukdydavo varžovai. Vis tik paskutinis ratas buvo puikus ir leido man iškovoti „pole“ poziciją.

Gaila, kad tai nebuvo lenktynių kvalifikacija, tačiau vis tiek esu laimingas“, – kalbėjo L. Norrisas.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Fainai
IP: 76ca45b | 04/19 18:26 Atsakyti
Fainai, kad paėmė Noris, smagu matyt jį priekį, bet toks su karteliu, nes vėl taisyklės interpretuojamos taip kaip nori ir rezultatai statomi kaip reikia marketingui. Paprastai, jei taisyklė bloga ją pritaikai, o tada redaguoji ir tikslini kitam kartui, dabar tiesiog interpretuota ir pritaikyta.
Helis
IP: 7d58bd4 | 04/19 19:03 Atsakyti
Fainai
04/19 18:26

Fainai, kad paėmė Noris, smagu matyt jį priekį, bet toks su kartel... skaityti daugiau

Ne pirmas kartas. Kai Schumacheris SC pasibaigiant aplenkė Alonsą Monake paskutiniam posūky legaliai ir nepažeisdamas jokių taisyklių, teisėjai nusprendė, kad reikia parašyt taisyklę, pritaikyt ją atbuline data ir nubaust Schumacherį, nes toks manevras nepatiko ir nenurėjo ateičiai turėt preteksto.
Jdkf
IP: 60ab13e | 04/19 23:29 Atsakyti
Fainai
04/19 18:26

Fainai, kad paėmė Noris, smagu matyt jį priekį, bet toks su kartel... skaityti daugiau

Pavyzdžiui, tokioje trasoje kaip Austrijoje už tokį pažeidimą neįsiskaitys tiek pirmas, tiek antras rato laikas. Prieš Kinijos GP buvo paskelbta, kad šį savaitgalį tokios taisyklės negalios.

As nesuprantu, ko jus nesuprantat 😀
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1504
2. mantioras 1504
3. Tadas Misevičius 1499
4. Giriby 1482
5. Tadux15 1472