Paskutiniame sezono etape Konstruktorių taurę užsitikrinti norinti „McLaren“ Abu Dabio GP kvalifikacijoje atliko maksimalų darbą. Lando Norrisas iškovojo „pole“ poziciją, o Oscaras Piastris taip pat startuos iš pirmosios eilės. L. Norrisas, komentuodamas pasirodymą, džiaugėsi rezultatu, tačiau pabrėžė, jog viskas buvo kiek sunkiau nei buvo tikėtasi.
„Tai puiki diena mums. Tačiau ji buvo šiek tiek sunkesnė, nei mes tikėjomės.
Džiaugiuosi, kad pavyko iškovoti pirmąją ir antrąją vietas. Tačiau tą padarėme truputį sunkiau, nei planavome. Mano ratas pabaigoje buvo puikus. Taigi, galiausiai mums dieną pavyko užbaigti būtent taip, kaip mes ir norėjome“, - sakė L. Norrisas.
Apie tai, jog diena, nepaisant gerų rezultatų buvo sudėtinga, kalbėjo ir O. Piastris: „Buvo šiek tiek sudėtingiau lyginant su penktadieniu. Kvalifikacijoje užtrukome, kol radome savo tempą, tačiau galiausiai mums pavyko pasiekti maksimalų rezultatą. Paskutinį ratą galėjau įveikti greičiau, bet viskas gerai. Antra vieta yra geras rezultatas.
Žinoma, kad dabartinėje mūsų situacijoje pirma ir antra vieta yra svajonė. Tikimės, kad per lenktynes viskas bus gerai. Darysime viską, kad užsitikrintume titulą. Tai svarbiausias uždavinys. Abu norėsime laimėti lenktynes, bet svarbiausias prioritetas yra komandinis titulas. Pasirūpinsime, kad viskas būtų gerai, o tuo pačiu smagiai praleisime laiką“.
Tas piastris pezalas, panašus į šveplį. “Galėjau greičiau”. ... skaityti daugiau