L. Norrisas: kvalifikacijos rezultatu esu labai patenkintas

L. Norrisas: kvalifikacijos rezultatu esu labai patenkintas
logo Balandžio 06 d. 10:20, McLaren F1 Team nuotr.

McLaren“ sportininkas Lando Norrisas kvalifikacijos pabaigoje iš antrosios vietos nukrito į trečiąją. Nepaisant to, britas yra labai patenkintas, jog Japonijoje turės galimybė startuoti iš aukštos, trečiosios vietos.

„Buvo įdomi kvalifikacija, kur negausi daug progų. ŠÄ¯kart turėjome gerai paruoštą automobilį su kuriuo buvo galima kovoti. Ä®veikiau porą gerų ratų, ypač trečioje kvalifikacijos dalyje. Taigi, esu labai patenkintas šiuo rezultatu. Tai buvo tikrai sėkminga diena „McLaren“. Mes čia turėjome labai geras lenktynes praėjusiais metais, be to turėjome stiprų praėjusį etapą. Todėl čia esame su gera emocija.

Bendrai kol kas visą savaitgalį turėjome gerą automobilį. Žengėme keletą žingsnių į priekį. Stengiamės pasivyti „Red Bull“. Jie eilinį kartą atliko labai gerą darbą, tačiau gerą darbą atliekame ir mes todėl stengiamės su jais žaisti sąžiningą žaidimą. Mes tikrai sunkiai dirbame, o tai po truputį duoda vaisių. Mes ir toliau dėsime dideles pastangas, kad judėtume į priekį.

Tai buvo tikrai geras savaitgalio startas, o per lenktynes bandysime atlikti pagrindinį darbą“, - kalbėjo L. Norrisas.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1504
2. mantioras 1504
3. Tadas Misevičius 1499
4. Giriby 1482
5. Tadux15 1472