L. Norrisas lieka optimistiškai nusiteikęs

L. Norrisas lieka optimistiškai nusiteikęs
logo 2022 Balandžio 08 d. 22:02, McLaren Racing

Po gana neblogo pasirodymo pirmose šio savaitgalio treniruotėse, „McLaren“ lenktynininkas Lando Norrisas lieka optimistiškai nusiteikęs.

Britų komandai šis sezonas prasidėjo ne itin gerai. Pirmuosius taškus ji iškovojo tik antrose lenktynėse, kurios vyko Saudo Arabijoje.

Šiandien surengtose antrose treniruotėse tiek L. Norrisas, tiek jo komandos draugas Danielis Ricciardo baigė pirmame dešimtuke. Britas užfiksavo aštuntą, o australas dešimtą rezultatą.

„Viskas atrodė gana neblogai. Nebuvo nuostabi, bet gana padori diena“, - sakė L. Norrisas.

„Tikriausiai kol kas tai geriausias mūsų penktadienis, todėl tikiuosi, kad tai tęsis ir rytoj. Iš automobilio išspaudžiame viską, ką galime ir manau, kad mums sekasi gana neblogai.“

L. Norrisas teigia, kad prieš lenktynes komanda dar turi padirbėti su bolidu įveikiant ilgesnes distancijas.

„Manau, kad turime dar šiek tiek padirbėti ties ilgomis distancijomis. Dėl greičio įveikiant kelis greitus ratus, esu labiau užtikrintas. Turime kai ką patobulinti rytojaus dienai.“

„Padarėme keletą pakeitimų šiam savaitgaliui. O ir per ankstesnius etapus šiek tiek pasimokėme. Tad įgyvendinome kelias idėjas ir manau, kad jos veikia pakankamai gerai. Taigi, žengėme nedidelį žingsnį į priekį. Tai gera pradžia ir tikiuosi, kad rytoj dar galėsime pasistūmėti į priekį ir pasirodyti geriau.“Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Giriby 1354
2. Tadas Misevičius 1347
3. Darius Linkevicius 1336
4. Kęstutis Šimkus 1334
5. f1a 1332